Skocz do zawartości
Forum

Rozstanie z chłopakiem i jego związek z inną


Gość n...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 17. Byłam przez prawie 8 miesięcy z chłopakiem. Kochaliśmy sie, mieliśmy wspólne plany i marzenia. Za kilka dni będą mijać 2 miesiące jak sie rozstaliśmy. Zostawił mnie dla innej, ale nadal utrzymujemy kontakt, martwi sie o mnie, dzwoni i pisze codziennie, chce sie spotykać. Spotkalismy sie 2 tygodnie temu, całowalismy sie, kochaliśmy się.. mówiąc ogólnie było jak dawniej ale on ma inną... nie umiem sie pozbierać po tym wszystkim.. nie wiem co mam robić i myśleć.. wciąż Go kocham

Odnośnik do komentarza

Zdaję sobie sprawę, że rozstanie boli i jest dla Ciebie trudnym doświadczeniem, tym bardziej, że to bardzo świeża sprawa. Niemniej jednak musisz zamknąć ten rozdział raz na zawsze. Nie pozwól się tak traktować. To nie w porządku, że Twój były chłopak zdradza z Tobą swoją aktualną dziewczynę. Nie odbieraj od niego telefonów, nie pisz do niego, nie umawiaj się z nim, nie stwarzaj okazji na spotkania. Podejrzewam, że on może chcieć zabawić się Twoimi uczuciami. Wie, że Ci na nim zależy i to wykorzystuje, np. sypiając z Tobą. To nie w porządku wobec Ciebie, jak i tamtej dziewczyny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...