Skocz do zawartości
Forum

Brak chęci, sensu życia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam w sumie nie wiem dlaczego to piszę ale jest u mnie taki problem który polega na..,. Mam 14 odkąd pamiętam zawsze interesowały mnie informatyka gry i pojazdy typu quad, lecz w sumie nie wiem od kiedy zaczęło się dziać inaczej tzn. jakoś nie mam ochoty ani pojeździć na moim atv jak już włączę kompa to włączam grę na 5 minut i ją wyłączam miałem też stronę internetową którą prowadziłem przez pół roku a teraz nie mam chęci żeby coś ruszyć albo też jest bezsensowne przeglądanie internetu które trwa czasem godzinami. Jak każdy uczeń uczę się b.dobrze w ubiegłym roku średnia 4,92 więc wysoko ale coś tu nie gra jak powinno nie mam chęci do życia nie mam jakichś większych perspektyw, planów na przyszłość na dobrą sprawę to "przyjaciół takich prawdziwych" też nie mam. więc moje życie wygląda z perspektywy dnia tak
Szkoła
Zadania
bezsęsowne granie przeglądanie neta
czasem wyjdę na dwór ale na max 30min
i tyle ......
Moi rodzice sądzą że jestem leniem któremu nic się nie chce ja też w sumie okłamuję się że mam jakieś wielkie zdolności informatyczne i że zrobię coś wielkiego choć i tak wiem że to niemożliwe........ Drogi użytkowniku jeśli to przeczytałeś to proszę odpowiedz mi co mogę z tym zrobić .
Z góry dziękuję pozdro ///

Odnośnik do komentarza

Litwos, ograniczanie swojego życia do szkoły, odrabiania pracy domowej i siedzenia w Internecie, to rzeczywiście trochę słabe. Nic dziwnego, że czujesz się znudzony, bez energii i marzeń na przyszłość. Wyjdź na dwór, pobiegaj, idź na basen, pojeździj na rowerze. Możesz sam, ale najlepiej zaproponuj wypad komuś, z kim dobrze się czujesz. Aktywność fizyczna i sport sprzyjają produkcji endorfin - naturalnych hormonów szczęścia. Poza tym zbliżają się wakacje dużymi krokami - czas sprzyjający aktywności. Wykorzystaj to! Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...