Forum Psychologia

Ciężkie życie

~eemilka

~eemilka

Witam wszystkich
Jestem z chłopakiem od 6 lat
Na początku było w porządku, póżniej zaczeło sie z jego strony pisanie z innymi zakładanie kont internetowych typu badoo fotka itp i umawianie sie z innymi ale nie dochodziło do nich bo znajdowałam konta i je usuwałam i nie zdażył.Jestesmy młodzi mamy po 26 i 22 lata. Czytając te wiadomości zauważylam że chce sie dowartościować bo kobiety nie wiedzą jaki jesdt a w moich oczach już go tak nie widze jak dawniej. Od dłuższego czasu zaczoł ćpać w pracy z kolegami jak wraca to odrazu widze i jest tak ciagle jestem wsciekla mowie zeby z tym skonczyl

Odpowiedzi znajdują się poniżej

mgr Kamila Krocz

mgr Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

eemilka, podejrzewam, że kryzys w Waszym związku jest między innymi pokłosiem tego, że Twój chłopak zaczął zażywać narkotyki. Rzeczywiście sytuacja jest trudna, bo i problemy w związku, nieufność, flirtowanie z innymi kobietami przez Twojego chłopaka i na dokładkę jeszcze substancje psychoaktywne. Jeśli chcesz być z partnerem, zależy Ci na nim, w pierwszej kolejności idźcie do poradni leczenia uzależnień. By móc trzeźwo spojrzeć na jakość Waszej relacji, Twój partner musi być "czysty". Pozdrawiam i życzę powodzenia!

100945 mgr-kamila-krocz Kobieta, 31 lat, Lublin
~orinokoi

~orinokoi

Myślisz że jak będziesz usuwać jego konta to Cię nie zdradzi? Trochę żenujące, ja jakbym się dowiedziała że flirtuje z innymi, to bym zerwała z nim raz na zawsze.