Skocz do zawartości
Forum

Problem z koncentracją i dezorientacja


Gość weratek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Podczas gry np. w kosza, często nie wiem co się zemną dzieje. Wszystko mi miga i rozmazuje się (np. jak ktoś biegnie, czy piłką kozłuje), i robi mi się jasno przed oczami(tak lekko). Nie mogę się skupić ani nic tylko wszystko robię odruchowo. Obijam się o ludzi itp, Zachowuje się jakby było ze mną coś nie tak. Potęguje jeszcze to jaskrawe światło. nie mogę się skupić i zastanowić. Refleks w tedy mam bardzo niski . często w czasie tego wysiłku chce mi się spać. byłem u kardiologa i powiedział, że mam dość słabe serce i jest na granicy normy. Jestem dość wysoki 2m. Wydaje mi się, że na to nie ma wpływ tylko wysiłek słabsze serce, bo jak sam ćwiczę to jest ok, tylko tak mam jak obok mnie jest dużo ludzi i dużo rzeczy obok mnie się dzieje(każdy biega itp.), przez to nie mogę się skupić. Może to coś pomoże. W różnych hipermarketach, podobnie się chyba czuje(dawno nie byłem) jest taki natłok rzeczy i te jasne światło, że czuje się jak naćpany. Tak samo idę przed siebie i obijam się o ludzi itp. Nie wiem co się ze mną dzieje i właśnie w tedy też robi mi się tak jaśniej przed oczyma Czy to jest związane z sercem czy to coś neurologicznego?

Odnośnik do komentarza

Zacznij od badań - morfologia, EKG i od wizyty u neurologa i okulisty. Jeśli wszystkie wyniki będą poprawne i lekarze nie zauważą nic niepokojącego, co mogłoby być źródłem opisywaych przez Ciebie objawów, warto zastanowić się nad rozmową z psychologiem. Piszesz, że w hipermarkecie jest natłok rzeczy i te uczucie się pojawia, podobnie podczas gry kiedy jesteś wśród innych graczy - możliwe, że problem ma naturę klaustrofobiczną i źle się czujesz w miejscach, które Cię w jakiś sposób ograniczają. Zastanów się nad tym i jeśli wszystkie badania wyjdą dobre, powiedz o tym psychologowi, może ten kierunek okaże się właściwym tropem. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...