Skocz do zawartości
Forum

Powrót po zerwaniu


Gość sonne1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poznalam sie z chlopakiem na imprezie bylo milo i wogoledlugo rozmawialismy tanczylismy. Tam gdzie bylam ja On tez byl. Pisalismy pozniej smsy, rozmawilismy przez telefon czasami sie spotkalismy. Jemu na mnie bardzo zalezalo ale ja nie npotrafilam byc z Nim tak odrazu poniewaz zerwalam niedawno z chlopakiem wiec chcialam zachowac dystans. Pisal do mnie i dzownil codziennie. Po jakims czasie pocalowal mnie na dyskotece. Od tamtego momentu zaczal sie bardziej starac. Po jakims czasie dowiedzialam sie ze jest juz w zwiazku z dziewczyna ktora ledwo co zna. Ona podobno wielce w Nim zakochana itd ale gdy On widzi mnie na dyskotece to caly czas sie patrzy. Napisalam mu niedawno ze Go kocham to napisal ze przyjal to do wiadomosci i ze bardzo mnie lubi ale jest z dziewczyna i nie zamierza tego zmieniac. Zalamalam sie poprostu. Co mam teraz zrobic nie potrafie z nikim innym byc. Mam na Jego punkcie obsesje, sni mi sie co chwile. Wieczorami poprostu placze za Nim :( . Pisal mi ze nie chce zeby nasza znajomosc sie juz skonczyla bo jestem fajna itp. ale co z tego jak nic nie pisze nie odzywa sie :( czy ich zwiazek przetrwa ?? co ja mam w tej sytuacji zrobic??

Odnośnik do komentarza

Myślę, że chłopak związał się z tą dziewczyną, bo może potrzebował związku. Próbował coś z Tobą, dawał Ci do zrozumienia, że jest zainteresowany, a Ty może nie odwzajemniłaś tego, dlatego wybrał inną. W chwili kiedy napisałaś mu smsa z wyznaniem uczuć mógł go odebrać na takiej zasadzie, że poczułaś się zazdrosna o nowa dziewczynę, więc próbujesz naprawić sytuację, podczas gdy w tej chwili wg niego może być już za późno, bo dziewczyna z którą się spotyka mogła okazać się na tyle fajna, że chce spróbować stworzyć z nią prawdziwy związek. Najlepszym rozwiązaniem będzie gdy zaproponujesz spotkanie i porozmawiasz z nim czy są jakieś szanse na Wasz związek czy nie. Jeśli zależy mu na nowej dziewczynie lepiej gdybyś wyciszyła swoje uczucia względem niego, ponieważ jeśli jest z nią szczęśliwy, nie można ingerować w taki związek.. Ty natomiast musisz przeboleć te zakochanie i poszukać nowego chłopaka, który odwzajemni Twoje uczucia i będziecie ze sobą szczęśliwi. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...