Skocz do zawartości
Forum

Dziwne objawy


Gość Jacek1993PL

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jacek1993PL

Witam,postanowiłem tutaj napisać,mianowicie odczuwam bardzo dziwne objawy.Nie wiem czy to nerwica,bo wcześniej miewałem stany depresyjne.Mam 23 lata,odkąd pamiętam zawsze byłem osobą nerwową.Skupiałem i poświęcałem wiele uwagi swojej chorobie,łuszczycy.Zaczeło się wszystko trzy lata temu.Obudziłem sie wtedy z uczuciem palących nóg od pasa w dół,zbagatelizowałem,myśląc że to nic takiego i przejdzie.Potem zaczeło się objawiać bólami brzucha np przy strachu.Teraz obecnie doszły nowe objawy a mianowicie,uczucie niespokojnych kończyn,czyli musze przebierać rękoma i nogami,bo czuje dziwne napięcie.Bywa tak że pięką nogi,drgają powieki,albo skacze obraz w jednym oku.Kiedyś miałem upadek poślizgłem się i upadłem na głowę,mimo tego wypadku nic potem nie odczuwałem,jedynie krótkotrwałe paresekundowe bóle głowy.trwające do dziś.Ze schorzeń miałem zapalenie trzustki,które wyleczyłem.Często w głowie czuje pustke i dezoriętację.Zaznaczam że leki przeciwbólowe nie pomagają.

Odnośnik do komentarza

W Turcji jest jakieś jeziorko z rybkami, które wspaniale oczyszczają naskórek, wyjadają wszystkie martwe części, pozostawiając zdrową skórę.
Pokazywali to w tv i w internecie. Mówili, że fantastycznie leczy to łuszczycę.
Poszukaj, poczytaj, może powinieneś tam pojechać?

Te wszystkie inne objawy, powinieneś skonsultować z lekarzem.
Na pewno jednak przyda ci się magnez, witaminy B, pewnie i inne, też poczytaj.
Nie doceniamy roli witamin, a mają one ogromne znaczenie.

Odnośnik do komentarza

Jacek1993PL, przez Internet nie postawię diagnozy, ale fakt, iż wcześniej miałeś stany depresyjne, nie wyklucza możliwości pojawiania się nerwicy i stanów lękowych. Podejrzewam, że Twoja dotychczasowa diagnoza wymaga weryfikacji. Niewykluczone, że masz mieszane zaburzenia depresyjno-lękowe. To są jednak tylko moje przypuszczenia, które należy zweryfikować u lekarza. Czy leczysz się jakoś? Bierzesz leki albo korzystasz z psychoterapii?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...