Skocz do zawartości
Forum

chwile slabosci-idzie okres


Gość katiadancer

Rekomendowane odpowiedzi

Gość katiadancer

Witajcie..pracowalam nad soba chciałam byc silna kobieta wkoncu udalo mi sie poczuć ze facet do niczego mi nie potrzebny. Niestety ale za okolo tydzień bede miec okres, jestem coraz bardziej podniecona i przykro mi ze mój temperament jest uzależniony od tych glupich hormonów. Dzis bardzo pragnę miec chlopaka..zostalam porzucona...i ...moje cialo mnie boli bo...przez cale życie żaden chlopak mnie nie przytulil, mój rekord to zlapanie za rękę jeden raz kolegi...gdy leze bokiem i klasę mogę na nodze to czuje kościste nogi i bola mnie od ich kontaktu ze soba. Jestem obolala bo..me cialo nikt nie dotyka i chyba...jako singielka pójdę na masaż bo moje cialo dluzej nie wytrzyma..moje wlasne ręce sa bezsilne ledwo to pisze..totalnie powietrze ze mnie zeszlo..a wczoraj jeszcze fikalam pękną energi..chyba czytanie książki mnie tak zmęczyli, nie wiem..

Odnośnik do komentarza

Jeśli faktycznie chcesz zostać singielką, a tak bardzo potrzebujesz męskiego dotyku to faktycznie masaż może być pomocny...
Kolega masażysta wspominał o tzw masażu erotycznym (w dużym skrócie masażysta po prostu cię masturbuje), może tego spróbujesz?
Lub po prostu sama sobie ulżysz...

Potrzeby seksualne są normalne i jakoś trzeba sobie z nimi radzić. Lepiej gdy ma się z kim, jeśli nie, cóż...

PS - ja również jestem samotny :( . Chętnie cię poznam.

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Agata1992
rafik54321

PS - ja również jestem samotny :( . Chętnie cię poznam.

Będzie masaż erotyczny... :D

O tym nic nie wspomniałem.

ka-wa
rafik,Ty tak się nie otwieraj na te internetowe znajomości,bo się możesz mocno sparzyć...,skąd wiesz ,że tu np.nie pisze 70-letni facet,
mnie ten wątek akurat ,wygląda na prowokację,tak czy tak nigdy nie wiesz ,kto siedzi po drugiej stronie.

Nie jestem naiwny. Myślisz że od razu coś uwierzę :) . Popisać mogę, nic mi się nie stanie, nawet jeśli to 70 letni facet... Kilkukrotnie sam robiłem w wała ludzi którzy uważali że mnie robią w wała XD...

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

katiadancer, z jednej strony napisałaś, że chcesz być silną kobietą, singielką, że mężczyzna nie jest Ci do niczego potrzebny, by za chwilę napisać, że Twoje ciało potrzebuje dotyku. Chyba próbujesz zaprzeczać swoim potrzebom, a to nie jest dobre. Nie udawaj, że nie potrzebujesz partnera, mężczyzny, skoro Twoje ciało wysyła Ci inne znaki. Po co wypierasz swoje potrzeby seksualne? Wstydzisz się ich? Obawiasz?

Odnośnik do komentarza
Gość katiadancer

Dziekuje wszystkim za udzielenie sie w moim poscie :) Jesli o mnie chodzi, to jest tak: w obecnym momencie zycia chlop na glowie to dla mnie ciezar, psychiczny. Mam studia i jestem pewna ze bym ich nie dopilnowala, gdyz bym byla napalona na mego chlopaka, bym pewnie calymi dniami i nocami wymyslala romantyczne scenariusze z nim w roli glownej, bym pewnie malowala sie i stroila kilka godzin wiecej. A tak, to tylko 1-1.5h dziennie.
Z drugiej strony, faktycznie, me cialo daje znaki, ze potrzebuje czulosci chlopaka.
Kochani, jeszcze raz dziekuje za zainteresowanie moim postem. Dzis czuje sie lepiej, bo zrobilam trening i jestem optymistyczna, dziekuje wam!

Odnośnik do komentarza

~katiadancer
Dziekuje wszystkim za udzielenie sie w moim poscie :) Jesli o mnie chodzi, to jest tak: w obecnym momencie zycia chlop na glowie to dla mnie ciezar, psychiczny. Mam studia i jestem pewna ze bym ich nie dopilnowala, gdyz bym byla napalona na mego chlopaka, bym pewnie calymi dniami i nocami wymyslala romantyczne scenariusze z nim w roli glownej, bym pewnie malowala sie i stroila kilka godzin wiecej. A tak, to tylko 1-1.5h dziennie.
Z drugiej strony, faktycznie, me cialo daje znaki, ze potrzebuje czulosci chlopaka.
Kochani, jeszcze raz dziekuje za zainteresowanie moim postem. Dzis czuje sie lepiej, bo zrobilam trening i jestem optymistyczna, dziekuje wam!

A nie pomyślałaś że ów partner mógłby rozładować twoje napięcie seksualne? Myślę że masaż będzie odpowiednim kompromisem, przynajmniej na jakiś czas (tylko żebyś masażysty w obroty nie wzięła - żart).

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza
Gość katiadancer

Nie mogę z moich rodziców. Zawsze musza mnie robić. Cale życie nie bylo mi larwo na każdym etapie jakas trauma. Teraz cale wakacje udowadniają mi jak bardzo jestem od nich zależna, a dzis to mnie mega wkurzyli. Twierdzą ze sie odchudzam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...