Skocz do zawartości
Forum

Tępy ból w klatce piersiowej i cierpnięcie ręki a nerwica


Gość Aleksandria

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aleksandria

Witam! Jako sześcioletnie dziecko miałam nerwice żołądka, gdy poszłam do zerówki. Obecnie w sytuacjach stresujących nadal miewam silne bóle żołądka, jednak bardziej niepokoi mnie w takich sytuacjach kłucie i tępy ból w klatce piersiowej, problem z głębokim oddychaniem, nie wiem czy ma to powiązanie ale wtedy czuje jakby cierpnięcie prawej ręki, taki lekki rozpierający ból, troche jak bym czuła żyły, czuję tą rękę wtedy taką słabą,nie bardzo wiem jak to opisac, czasami dochodzi do tego straszne kłocie prawej skroni. Nie wiem czy warto skonsultować się z lekarzem, np z kardiologiem, czy zażywać lekkie ziołowe leki uspokajające lub pić melisę. Nie lubie użalać się nad sobą i chodzić do lekarza bez potrzeby ale w mojej rodzinie są choroby serca i nerwice. Tata miał zawał, mama leczy się na nerwicę i depresję. Takie bóle mam zazwyczaj gdy myślę o pewnym wydarzeniu mającym miejsce w moim życiu z którym nie mogę się w dalszym ciągu uporać. Chodzi o nieudany związek. Czy możliwe żeby stres związany z rozstaniem wywierał na mnie aż taki wpływ, czy przyczyna jest dziedzczna?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...