Skocz do zawartości
Forum

Trudne rozmowy z partnerką


Gość anonim951

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anonim951

Witam, od dawna kocham pewna dziewczyne, mam dopiero 16 lat i kazdy mi powtarza, ze nie jest jedyna i mam dac sobie spokoj, ale ja nie potrafie. Rok temu powiedzialem jej co czuje (moze blad?), ona mi wtedy napisala, ze nie chce byc z nikim, ze jestem jej kolega i to tyle, przez rok czasu probowalem zapomniec. Przez ten czas normalnie rozmawialismy, troche pisalismy na gg itp. Kiedy mialem sie wyprowadzac(i w sumie juz to zrobilem... bo bylem w nowym domu), z powodu klotni moich rodzicow napisala mi na gg, ze ma do mnie zal iz sie z nia nie pozegnalem i takie tam - wygladalo jakbysmy byli przyjaciolmi, a to bylo zwykle kolezenstwo... Kiedy po wakacjach okazalo sie, ze wracam ucieszyla sie :P moi rodzice sie pogodzili, wiec spowrotem zamieszkalem w starym domu. Wtedy jeszcze przed szkola zaprosila mnie do siebie... bylem mocno zdenerwowany, bo jestem troche niesmialy :P a nadal ja kochalem. Troche posiedzielismy, porozmawialismy i poszedlem do domu. W sumie pol roku minelo zwyklych pogawedek itp. Az od ostatniego miesiaca wgl sie przestala do mnie odzywac... czasem w szkole czy gdzies wydaje mi sie, ze patrzy na mnie (zwidy ?:D moze jestem chory?), czasem kiedy przechodzi przez klase i spojrzy na mnie, to czuje takie dziwne uczucie jakby sie speszyla... nie rozumiem troche :D Spytalem ja, czy ma mi cos za zle, albo jej cos zrobilem, gdyz nie odzywa sie do mnie i jest zimna w stosunku do mnie, uwazala ze nie... poprostu ma mniej czasu i wgl. Rozmawialem na ten temat z jej przyjaciolka i ona twierdzi, ze jest ona nie feair w stosunku do mnie tak sie zachowujac, ale z drugiej strony moze poprostu nie chce mi robic zadnych nedziei. Prosze o pomoc co mam robic ? to juz sie ciagnie ponad rok i nie umiem sobie z tym poradzic, probowalem o niej zapomniec, ale to sie tak poprostu nie da ;/ Wiem, ze powinienem z nia porozmawiac, a jezeli mnie nie kocha naprawde(bo watpie, zeby poprostu naprawde nie chcial nikogo ranic, czy inny powod) to dac sobie spokoj. Pozdrawiam, Gall Anonim :)

Odnośnik do komentarza

Chyba czas na tą szczera rozmowę. Wóz albo przewóz jak to się mówi. Wyznaj jej swoje uczucia po raz kolejny. Jesli chce dać Ci szansę to będzie super, a jesli ponownie odpowiedź będzie negatywna będziesz musiał na jakiś czas zerwać z nia kontakt. Trudno jest o kimś zapomnieć jak cały czas się z tą osobą spotyka i rozmawia.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się Magdą - musicie siąść i powiedzieć sobie co jest między Wami, czego nie ma i co dalej. Powinieneś powiedzieć jej, że przez ten rok Twoje uczucia do niej się nie zmieniły i jeśli je odwzajemnia, albo czuje, że mogłoby tak być, to warto spróbować. Jeśli natomiast wie, że raczej nic z tego nie będzie, może lepiej aby zerwać bliski kontakt - możliwe, że właśnie dlatego tak zrobiła, aby nie robić Tobie nadziei i nie miec wyrzutów sumienia, że Cię rozczarowała. Dlatego najlepiej porozmawiać i wiedzieć czego możesz się spodziewać. Co robić - czy starać się dalej czy lepiej ograniczyć bliższe relacje i pozwolić uśpić uczucia. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...