Skocz do zawartości
Forum

gdzie poznawać nowe osoby?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie bralam w takim czymś udzialu ale moja koleżanka poznawala chlopakow na rekolekcjach, na wyjazdach kościelnych. Ona chyba tez należy do wspólnoty? Cos w tym stylu. No i tak myslalamnad poradami typu wyjdź z domu. I dobrze bo ciężko poznać kogoś wychodząc raz na 3dni :) i ja dodam do tego najistotniejszy element aby wychodzić w ponętnych ubraniach albo uroczych. Jakieś pończochy, koronki, spódniczki mini. Nie wszystko to naraz a jakiś element. Schludność i świeżość. I wtedy przynajmniej ktoś zawiesi oko.

Odnośnik do komentarza
Gość rafik543211

Wiesz, jeśli ty nawet nie chcesz to nie ma opcji by kogoś poznać. Sam jestem samotny i chętnie bym kogoś poznał - kłopot w tym, że nikt nie chce poznawać mnie :( .
Jeśli ktoś jest z Torunia lub okolic to chętnie poznam :)

Odnośnik do komentarza
Gość rafik543211

~tak sobie
Nie powiedziałem że nie chce , bardzo chce tylko nie potrafie nie wiem od czego zacząć , gdzie iść .

Określ sobie czego tak na prawdę chcesz - aby móc to zauważyć. Wbrew pozorom faceci lubią gdy panna zagada pierwsza ;P . Zwykle im bardziej facet nieporadny w podrywie tym bardziej wartościowy, dlatego warto spojrzeć na samotników którzy siedzą na uboczu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...