Skocz do zawartości
Forum

gdzie poznawać nowe osoby?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Ostatnio doszłam do wniosku, że już nie chcę być wiecznie sama. Mam 23 lata a jeszcze nie miałam chłopaka. Pewnie przez moją nieśmiałość, jestem raczej cichą osobą.
Postanowiłam to zmienić, ale tu zaczynają się schody. Gdzie można kogoś poznać? Na ulicy, w kinie, pociągu? Raczej nie, ludzie w dzisiejszych czasach są zabiegani i nie zwracają na innych uwagi. Boję się, że zostanę sama. Niedługo zbliża się wesele mojej przyjaciółki(za 5 miesięcy), a Ja oczywiście nie mam z kim pójść. Nie mam żadnego znajomego z którym mogłabym pójść.
W pracy nikogo nie poznam bo pracuję z samymi Paniami.

Odnośnik do komentarza

Witaj w klubie :(

Poznać kogoś można gdziekolwiek (przecież to bez większego znaczenia). Dużo też zależy kogo chcesz poznać (bo np nie szukaj romantyka z wrażliwą duszą w barze)...

Sam też mam podobny problem, zabawne bo jestem w twoim wieku. Ja jestem z Torunia. A ty?

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

~1gremlin
Rafik, w jakim klubie ? Jestes wygadany i potrafisz poznawac laski. Tylko ty chcesz miec spory wybor he he
Katarzynka to juz zbyt malo? Czy ona nie jezdzi na rowerze? :D

Wiesz, umiejętność składnego wypowiadania się nie jest czymś co przyciąga kobiety :( . A z tym poznawaniem to słabo mi wychodzi...
Skoro powyższe dwie koleżanki szukają towarzystwa to czemu nie? Przecież i sam go szukam.
PS, Katarzynka zawinęła się na pięcie :(

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza
Gość meeetpeople

Najszybciej inforamacja jak i zdjecia roznosza sie przez internet. Jest to nienajlepsza droga do poznawania, ale byc moze akuratna dla niesmialych. Zwykle zdjecia na fb wystarcza, i o ile masz tych znajomych troche to ich znajomi dowiedza sie w pewnym czasie conieco o Tobie. W realu poznawac nowe osoby mozesz np na kursie tanca, albo na jakis innych zajeciach/treningach zwiazanych z Twoim zainteresowaniami. Mozesz tez wyjechac gdzies na wakacje, gdzie jest troche ludzi, zwlaszcza mlodych. Przykladowo polskie morze - tam byle kto raczej nie jezdzi, bo byle kto o zdrowie nie dba. No i tez biedni tam nie jezdza. Podrywaj ratwnikow a zwrocisz uwage calej plazy. Pograj w siate z mlodzieza.
Mozesz np zapisac sie na tenisa. Albo na plywanie jakies, tam pokazesz swoje cialko. Ale tez mozesz zrobic filmiki na yt i bedziesz troche slawna. Mozesz zapisac sie na joge. Na taniec jaki chcesz. Albo chodzic na jakies spotkania. Czy wycieczki po miescie, ktore bodajze w niektorych miastach sa co tydzien. Z tym, ze tam raczej mlodych ludzi duzo nie ma.

Odnośnik do komentarza
Gość christiane.f.

a co maja powiedziec ci mieszkajacy w małych miejscowościach, nie majacy pieniedzy na wyjazdy? Nieznający żadnych czatów, portali, bo nie oszukujmy sie - jest ich na lekarstwo. Pozostaja portale randkowe - ale nie każdy musi chcieć z nich korzystać, bo z reguly sa one nastawione na randkowanie, a nie poznawanie ludzi sensu stricto.

Odnośnik do komentarza

Akurat czatów jest od pieruna (choćby wp, interia...) portali randkowych (sympatia, badoo, przeznaczeni...). Kłopot w tym, że większość jest nastawiona tylko na budowanie ego dziuń z klubu :/
A gdy piszą tam faceci to często tylko po to aby coś zaliczyć (jakąś cichodajkę najlepiej).

Największy problem, że osoby nieśmiałe nie mają tak na prawdę gdzie się poznać, a na ulicy się nie zauważają - bo nie rzucają w oczy...

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Witaj.
Oto obraz naszych czasów nie ma gdzie poznać wartościowej osoby. Za dużo techniki a za mało więzi międzyludzkich. Dawniej można było tylko napisać list i można było spotkać się z osobą z drugiego końca Polski a teraz masakra. Zapisz się do jakiegoś klubu sportowego tam można kogoś wartościowego spotkać. Jestem już zajęty ale w innym przypadku bym zaoferował moją skromną osobę ;-). Pozdrawiam i życzę dużo przyjaciół i prawdziwej miłości.

Odnośnik do komentarza

Dobrym sposobem na poznanie wielu nowych osób są imprezy typu speed dating. Sama kiedyś zaciągnęłam koleżankę i dzisiaj miło to wspominamy, bo ona znalazła tam swojego przyszłego męża :) Ja byłam kilka razy, ale swojego faceta poznałam w innych okolicznościach. Jest to jednak fajna forma nawiązywania kontaktów, bo nie jest się anonimowym, jak w necie.

Odnośnik do komentarza
Gość christiane F.

Ludzie nie chcą świadomości, że czeka ich długa droga poznania, zdecydowanie łatwiej jest odpuścić kiedy tylko nadarzy się okazja do zerwania kontaktu. Znajomości internetowe siłą rzeczy trwałe być nie mogą. Informacji jest tak wiele, a nie ma jak ich zweryfikować i ocenić, więc często zdarza się, że są nic niewarte.

Odnośnik do komentarza

ingrid.m
Dobrym sposobem na poznanie wielu nowych osób są imprezy typu speed dating. Sama kiedyś zaciągnęłam koleżankę i dzisiaj miło to wspominamy, bo ona znalazła tam swojego przyszłego męża :) Ja byłam kilka razy, ale swojego faceta poznałam w innych okolicznościach. Jest to jednak fajna forma nawiązywania kontaktów, bo nie jest się anonimowym, jak w necie.

Sam próbowałem organizować coś podobnego. Stałe miejsce spotkań dla ludzi, o stałej porze. Kto chce przyjdzie i pogada - niestety nie wypaliło :(

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza
Gość tak sobie

może najlepiej na jakiś spotkaniach, koncertach , jeśli jesteś nieśmiała to nie wróżę ci żadnych cudów. też mam ten problem. Jednak nie wiem jak można poznać. też chciałbym znać na to odpowiedź...

Odnośnik do komentarza
Gość tak sobie

Zresztą w dzisiejszych czasach poznać kogoś kto nie odpuści i oleje po kilku spotkaniach równa się niemalże z cudem, ludziom nie zależy na nie wiem jak wielkiej przyjaźni, tylko jednak chcą coś na chwile .

Odnośnik do komentarza

Wg mnie tylko 3% to ludzie intelektu i uczuć. A tylko 1% to diamenty, wybitne jednostki. Jak widać tu na forum sa wartościowi ludzie tylko nie ma ich dużo. To i nie dziwota ze ciężko poznać. Ma racje ktoś kto nademna napisal. Ludzie nie są stali, za to zakamuflowani i żądni swych celów....wie o tym conajmniej ta część ludzi co ma zlamane serce lub jest samotna.

Odnośnik do komentarza
Gość tak sobie

wiem coś o tym. wielokrotnie się o tym przekonałem, że ludzie jak spotkają kogoś po przejściach , kogoś kto ma jakiś cel w życiu i ma wpisane pewne wartości jest z góry obliczony na straty , taka osoba nie dopasowuję się do większości bo ma inne cele niż tylko naśladowanie to co ''modne''.

Odnośnik do komentarza
Gość rafik543211

~tak sobie
wiem coś o tym. wielokrotnie się o tym przekonałem, że ludzie jak spotkają kogoś po przejściach , kogoś kto ma jakiś cel w życiu i ma wpisane pewne wartości jest z góry obliczony na straty , taka osoba nie dopasowuję się do większości bo ma inne cele niż tylko naśladowanie to co ''modne''.

I to jest przykre, bo taka osoba nawet jeśli by chciała się dostosować w kilku kwestiach, albo po prostu "ja będę robił po swojemu a ty po swojemu" to i tak jest skreślana, bo jakby "człowiek-wrak"...
O ile takie postępowanie jest w granicach prób zrozumienia u "zdrowych" ludzi, ale takie myślenie spotykam również wśród ludzi po przejściach co mnie dziwi...

Odnośnik do komentarza
Gość tak sobie

I często ludzie wrażliwi , ludzie z wartościami wybierają samotność, i cierpią . sam tak mam. I to jest straszne, bo chyba lepiej jest przeżyć zycie z kimś wartym zaufania, z kimś ciekawym, z kim można pogadać na różne tematy . I wydaję mi się że samotnych ludzi jest naprawdę dużo

Odnośnik do komentarza
Gość Mahometka_A

Ja poznałam dwie przyjaciółki przez internet kilka lat temu. Mogę śmiało powiedzieć, że są to bratnie dusze. Jednak przez odległość, możemy spotykać się tylko co kilka miesięcy. Czasem zastanawiam się, czy koło mnie nie żyją tacy ludzie jak one. Może po prostu trudniej jest do siebie dotrzeć:-)

Odnośnik do komentarza
Gość tak sobie

w kawiarni to trochę krępujące , zwłaszcza dla osób nieśmiałych, niepewnych siebie . A najlepszym sposobem chyba aby poznać ludzi (wtedy już musisz się zmusić) są grupy wsparcia, tam przychodzą osoby zagubione, niepewne siebie albo chcące coś zmienić w życiu. :)

Odnośnik do komentarza

Jest pare powodów czemu wartościowa dziewczyna nie może znaleźć chłopaka. ona jest z wyglądu szarą myszką niesmiala. Mimo tej zdawaliby się niskiej samooceny ona zna swą wartość. Odmawia wielu facetom. Chce tylko tych najlepszych. I slusznie bo tylko taki jest wart oddania mu dziewictwa i czystości. No i ten jedyny którego wkoncu pozna w wieku ok 25lat dostanie tą jej czystość. z nikim się nie calowala a nawet nie dotykala. Taka nagroda. Trzeba jednak czasem Długo Poczekać na takiego księcia zakochanego po uszy i kochającego sercem a nie tylko popędem. Podziwiam osoby co maja 23lata i maja cnotę. Bo po 20r.z. nawet ludzie z porządnych rodzin coraz mocniej pragną sexu realnego a nie tylko tego z ręką. Mam nadzieję że najpóźniej do 35.r.z.znajdą partnerów godnych siebie. Trochę strasznie to brzmi ale dzisiejsze czasy są bardzo bardzo trudne do nawiązywania znajomości

Odnośnik do komentarza
Gość tak sobie

No i właśnie wybierają zbyt pochopnie , potem narzekają że nie takiego chłopaka chcieli . No ale cóż ja nie sądzę że trzeba od razu się zakochiwać, bo wszyscy mają kogoś to ja też znajdę. To trochę takie na siłę . Szkoda że ludzie kierują się tylko tym żeby mieć kogoś , a nie sercem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...