Skocz do zawartości
Forum

Uzależnienie od amfetaminy u nastolatki


Gość Anonim

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz spotkałam się z fetą 9 miesięcy temu, brałam co tydzień...Początkowo nie odpuszczałam żadnego weekendu. Po 4 mies. wpadłam w depresję, było ze mną bardzo źle więc zawzięłam się i rzuciłam to dla moich bliskich, których bardzo kocham. Nie brałam może miesiąc potem znów się naćpałam, następnie miesiąc przerwy i znowu... Nie chcę do tego wracać ale to jest silniejsze ode mnie! ;( Okropnie się z tym czuję, nie mam nikogo z kim mogę o tym porozmawiać. Mam dopiero 17 lat. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Z Twojego opisu wynika iż możesz mieć do czynienia z uzależnieniem. W walce z nałogiem bardzo ważne jest wsparcie osób bliskich, czyli przyjaciół oraz rodziny a także fachowa pomoc. Pełną opiekę psychologiczną oraz psychiatryczną uzyskasz w poradni leczenia uzależnień. Adresy tego typu placówek znajdziesz w internecie. Najważniejsze to wykonać pierwszy krok!

Odnośnik do komentarza

Powinnas powiedzieć o swoim problemie najbliższej Ci osobie - mamie, siostrze bądź przyjaciółce, aby Cię wspierały w tej trudnej walce. Ale przede wszystkim, musisz się koniecznie zgłosić do poradni leczenia zdrowia psychicznego i uzależnień i rozpocząć terapię pod okiem specjalistów. Z tego co piszesz, istnieje podejrzenie, że mozesz być uzależniona od amfetaminy a to zagraża Twojemu zdrowiu a nawet życiu! Nie czekaj, tylko jak najszybciej zgłoś się do lekarzy, aby raz na zawsze zerwać z narkotykiem. Możesz także zadzwonić pod poniższe numery telefonów aby uzyskać szczegółowe informacje jak postępować w tej sytuacji.

MOKOTOWSKI OŚRODEK PRZECIWDZIAŁANIA UZALEŻNIENIOM
tel. O800 479 064 lub tel. 022 646 82 99
codziennie w godz. 9.00 - 20.00

NARKOTYKI - NARKOMANIA
tel. 0801 199 990
Ogólnopolski Telefon Zaufania
codziennie w godz. 16.00 - 21.00

MAZOWIECKIE TOWARZYSTWO RODZIN I PRZYJACIÓŁ DZIECI UZALEŻNIONYCH - "Powrót z U"
tel. 022 844 44 30
Poradnia Profilaktyczno-Rehabilitacyjna Warszawa ul.Sobieskiego 112
przyjmuje osoby uzależnione i współuzależnione od narkotyków i alkoholu
poniedziałek - piątek w godz. 9.00 - 18.00, sobota w godz. 10.00 -
15.00, niedziela w godz. 11.00 - 14.00

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...