Skocz do zawartości
Forum

Problem z własną agresją


Gość marek40

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Od roku jestem zmoja partnerka ktorej kiedys pomoglem opuscic dom w ktorym bardzo zle ja traktowano wraz z dziecmi. Przyjechala do mnie i zmieszkalismy razem. Oddalem jej swoje cale zycieee. Bylo wszytsko cudowniee.Odzyskala twarz wobec swojej rodziny ktora twierdzila ze to jej wina ale okazalo sie ze nie mieli racji. Po okolo 3 miesiacach zaczela dziwniesie zachowywac. Zaczela wiecznie focchac tzzn. byc niezadowolona ze wszytskiego.Ciagle niezadowoleniez jej strony zaczelo dzialac mi negatywnie na p[sychike ale jakos dawalem rade. prosilem tak jak zawsze by przemysla to co robi ale ona zmaiast tak jaknapoczatku wsztko robic razemzaczela uzanawac to za krytyke.. W koncu klotnie zaczely sie nasilacnawet bezpowodu zaczela byc niezadowolona. Moim zadaniem niue miala powodu ale za wszelka cene szukaaala pretekstu. W pewnymmomenciee takprowokowala trawalo to jak zawsze kolo 3 ddni zee nie wiem dlaczego popchnalemja .Zrobilem totalnie zle ale ona to robi wiecznie tak samo.. Czuje sie jak wrakczlowieeka i bandyta. Po ostanim jej pretekscieeee powiedziala ze jedzie do rodziny bo teskni i nie odzywala sioe wogole.Prosilemokontakt to pisala ze znowu sie czepiam.W tej chwili wraca ale janie wiemjakmamsie zachowac???Jestmi z trymciezko.proszeopomoc.pozzdrawaimMarek

Odnośnik do komentarza

Przeproś dziewczynę za ten incydent i poproś o szczera rozmowę. Pamiętaj, że w związku najważniejsza jest komunikacja. Przemyśl dokładnie, co chcesz jej powiedzieć, jakie są twoje uczucia i oczekiwania. Możesz także przelać to wszystko na papier i wysłać jej list, jeśli ona nie chce się spotkać lub macie problemy z rozmową w cztery oczy. Powodzenia

Odnośnik do komentarza

Myślę, że powinniście szczerze ze sobą porozmawiać, przede wszystkim przeproś za popchnięcie, powiedz, że nigdy więcej tak nie zrobisz i że źle się czujesz z tego powodu. Poproś o szczerą rozmowę, być może coś się stało, co wpłynęło na nią negatywnie? Warto się też zastanowić nad rozmową partnerki z psychologiem, bo być może potrzebuje porady profesjonalisty. Napisałeś, że w domu była źle traktowana, Ty dałeś jej wszystko. To jest ogromna zmiana w życiu, którą zaakceptowała, a być może jeszcze sobie z nią nie poradziła. Myślę, że wizyta u psychologa byłaby dobrym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...