Skocz do zawartości
Forum

Brak panowania nad agresją i bicie męża


Gość rodzinatesmer

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rodzinatesmer

witam mam 21 lat jestem z gdyni moj problem jest oczywisty dla mnie brak kontroli nad agresja.Czesto zdarza sie ze jak maz mnie zdenerwuje to potrafie uderzyc go w twarz niestety zdarza sie to coraz czesciej nie panuje nad tym jesli cos jest nie tak jak ja bym chciala lub jesli ktos cos zrobi wbrew mi wlacza sie ta agresja objawia sie ona wobec meza i obcych mi osob ktore np powiedza cos zlego o mojej rodzinie moj partner ma 30 lat i poprostu boi sie mnie kiedy jestem w takim stanie mam starsza siostre ktora ma 28 lat i 2 dzieci mieszka nadal z rodzicami czesto kluci sie i bije z mama kiedy ostatnio sie klucily siostra podniosla na mame reke a ja wlasnie weszlam w etap tej agresji i zaczelam bic ja piesciami po twarzy nawet nie czulam jej szarpania mnie i uderzen taka bylam zdenerwowana na nia ze nie potrafilam zatrzymac takiej reakcji potem sie uspokoilam i przez pare minut cala sie trzeslam prosze o pomoc nie wiem co mam robic maz ma 2 malych dzieci z poprzedniego zwiazku i nie chce bby na to patrzyly a zdarza sie ze potrafie meza zlapac od tylu za gardlo i podduszac boje sie pomocy moj zwiazek sie sypie przez to

Odnośnik do komentarza

Powinnaś udać się na terapię do psychologa, który pomoże Ci nauczyc się panowac nad gniewem, na emocjami. Powinnaś dowiedzieć się więcej o technikach relaksacji. Znajdź inny sposób na zdenerwowanie. Może jakiś sport? W ten sposób rozładujesz negatywne emocje o wiele bezpieczniej. Musisz zacząć pracować nad sobą.

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie musisz udać się do psychologa i popracować nad agresją, zwłaszcza, że zdarza się coraz częściej. Nie możesz tak żyć i Twoja rodzina także. To na pewno jest męczące i dla niej i dla Ciebie. Musisz popracować z psychologiem nad panowaniem na emocjami, samokontrolą. Dobrze jest także znaleźć przyczynę dlaczego tak się dzieje, czy wydarzyło się w Twoim życiu coś, co moglo sprawić, że jestes nerwowa i nie potrafisz powstrzymać wybuchu. Przed Tobą dużo pracy i musisz zacząć ją jak najszybciej. Terapia jest bardzo ważna w tej sytuacji, dzieci Twojego męża nie mogą dorastać w takim domu, a co jeśli z czasem będziesz agresywna w stosunku do nich? Nie możesz na to pozowlić. Musisz spotkać się z psychologiem i porozmawiać o tym problemie, myślę, że siostra Twojego męża tak, skoro zdarza jej się być agresywną w stosunku do matki. Uda Ci się wygrać, zapanować nad sobą, warto o to walczyć, bo swoim zachowaniem możesz kogoś skrzywdzić i rozbić swój związek, dlatego jak najszybciej umów się na wizytę, a do tego czasu pij melisę i jak się zdenerwujesz, oddychaj głęboko, idź do łazienki, przemyj twarz letnią wodą i policz do 100 spokojnie oddychając. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Nie dziwię się Twojemu partnerowi, że się Ciebie boi, ale to bez sensu, żeby tak było, taki związek nigdy nie będzie szczęśliwy, bo zawsze będzie nad Wami znak zapytania, a co jesli nagle wybuchniesz itd.? Mężczyźni nie lubią różnych scen w miejscach publicznych, a jeśli nie panujesz nad agresja, mozesz to robic np. przy jego kolegach, a dla niego to będzie cios poniżej pasa. Ja na Twoim miejscu bym się zapisała na jakąs terapię taką żeby się wyciszyć, uspokoić. Może zacznij ćwiczyć joge albo chodzić na siłownie, aby wyrzucić z siebie złość i emocje.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Psycholog to tak naprawdę pic na wodę:) niestety.Myślę nad tym,że masz taki syndrom zwany Dysforia.Miałam to samo i było ciężko ze mną.Byłam u psychiatry,psychologa i co? Stwierdziłam,że sama dla siebie jestem najlepszym psychologiem,tak samo jak najlepsza przyjaciółka czy przyjaciel.Zacisnąć zęby,powiedzieć sobie STOP.

Odnośnik do komentarza

a moim zdnaiem może powinnaś zapisać się np na siłownię albo aerobik i jak masz ataka i czujesz że zaczyna wzbierać w Tobię złość i i agresja to iść właśnie na aerobik albo siłownię albo normalnie pobiegać. Zmęczyć się, w ten sposób rozładować emocje... A wizyta u psychologa na pewno ci nie zaszkodzi

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...