Skocz do zawartości
Forum

Nie wiem co dalej mam robić


Rekomendowane odpowiedzi

Hej , wiec mam 17 lat mieszkam w Niemczech z moją Mama i ojczymem mieszkam już 2 lata w Niemczech przyjezdżam do Polski ja świeta i kiedy tylko mam wolne mam dziewczyne w Polsce jesteśmy ze soba już 2 lata nie widze nikogo innego poza nią bardzo chciał bym wrócić do Polski mam tam Tate ,Dziewczyne i cała rodzine tylko gdy zaczynam ten temat z mama zaczyna sie odrazu denerwować i nie chce o tym słyszeć myśle żeby poczekać ten rok i wtedy wrócić jak skończe 18 tylko czy warto ? nie wiem sam co mam o tym myśleć tera w Niemczech zostało mi jeszcze rok szkoły a pużniej 3 lata zawodu tylko nie mam pojecia czy mi sie go uda zdać a po 2 nie wytrzymam tyle lat po szkole chodze do pracy , najchetniej rzucił bym szkołe i zaczą prace , nie lubie tej szkoły czekam tylko kiedy znowu bede mógł pojechać do Polski do Niej . Z Mama i Tata nie mam za dobrego kontaku maja swoje rodziny , rozwiedli sie jak miałem 6 lat , myśle nad tym żeby zaczać prace majac 18 lat tylko jaka ? Z góry dziekuje za odpowiedżi i jakieś pomysły :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...