Forum Psychologia

Dziewczyna mnie zdradziła co dalej? Pomocy!

Raszer

Raszer

Zdradziła mnie partnerka, po trzech latach związku. Sama mi sie przyznała i pokazała sprośne smsy ktore pisała z tym facetem. Okłamała mnie że gdzieś jedzie do rodziny a pojechała z nim na domki nad morze. Niby chce jej wybaczyć ale jak staram się ją przytulać to jak zamykam oczy mam poczucie że była wszędzie obmacywana jak pomyśle o seksie brzydzi mnie to że ktoś dymał moją kobietę. Nie dociera do mnie że to się stało. Przepraszała mnie płacząc mi, ale do tego chce wynająć kawalerkę mimo że mieszkamy u mnie na 85 metrach w 4 pokojach sami. I to mnie gasi jak peta. Po co jej to? Bo mi tylko jedno przychodzi do głowy.
Macie podobne historie?
Jak postąpić?
Pomóżcie.

128852 raszer Mężczyzna, 30 lat, 3miasto

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Raszer

Raszer

Chciałem przeczytać wasze posty bo moja ocena sytuacji jest mnie adekwatna. Czy z młodszym chciała się wyszaleć mamy po 28 lat ten sam rocznik. Co do smsów które widziałem macie racje to ją chyba jarało jestem poprostu ciągle w szoku na dodatek ona teraz ma depresje i ja ją ciagle przepraszam, staram sie byc mily, chce ja zatrzymac ale tak naprawde tu wiele osób mi pokazuje że troche pizdowaty się po prostu zrobiłem. Nie wyrzucę jej bo tak się nie robi, zreszta sama szuka kawalerki jak nic się nie zmieni w ciągu 7 dni podejmę innego rodzaju kroki. Bo nie dam się zdradzać, potem nie szanować i być może być wyśmiewany za słabość do niej. Dzięki wam naprawdę: )

Raszer

Raszer

Pewnie dla niektórych jestem frajerem może i sam dla siebie czas pokaże. Chce dać szanse, zauważyłem
Że to nie stało się od tak, cały łańcuch wydarzeń z przeszłości się do tego przyczynił. To jej nie usprawiedliwia ale płynie z tego cenna nauka. Warto na bierząco i szczerze ze sobą rozmawiać, rozwiązywać problemy i umieć słuchać tej drugiej połówki. Ja zaniedbałem pewne rzeczy. Na przyszłość będę dużo bardziej uważny i zaangażowany w całokształt słowa związek. Wy też przemyślcie co napisałem, może komuś to pomoże przed tym kiedy jest za późno i dochodzi do zdrady. Napiszę za jakiś czas co u mnie i u niej. Narazie mieszkamy razem ale kolorowo nie jest, dużo dziwnych spojrzeń, niezręczność, milczenie itp.
Zobaczymy za pare dni. Pozdrawiam

unna-1

unna-1

Chcesz dać szansę - masz do tego pełne prawo.
Jeśli to zrobisz, to potrzebna jest szczera rozmowa, / na spokojnie, nie kłótnia/.
Powinniście sobie wyjaśnić, co złego jest w waszym związku, powinniście oczyścić atmosferę, a potem zacząć wszystko od nowa.
Powodzenia.

170997 unna-1 Kobieta, 75 lat, Łomianki
~44444

~44444

Ona Cię kocha bracie bo pokazała Ci te smsy Ty musisz podjąć decyzje nikt inny nie może tego za Ciebie zrobić nie słuchaj rad innych .

mgr Kamila Krocz

mgr Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Powiedzenie o zdradzie nie jest świadectwem miłości. W większości przypadków taka wiedza dla zdradzonego partnera jest nie do udźwignięcia. Wcale się nie dziwię, że trudno Ci zaakceptować fakt, że dziewczyna Cię zdradzała. Czy jej przebaczyć? To musi być wyłącznie Twoja decyzja. Pozdrawiam i powodzenia!

100945 mgr-kamila-krocz Kobieta, 32 lata, Lublin