Forum Psychologia

Narkotyki

Michael10

Michael10

Witam
W czwartek mam operacje na noge I generalnie troche sie stresuje bede uśpiony pod narkozą I wszystko powinno pójść dobrze jest tylko maly problem bo w piatek wycianeli mnie na impreze i pod wplywem alkoholu dalem sie namowic na mala kreske kokainy. Operacja jest w czwartek . Czy po 5 dniach od zazycia moze miec to wplyw na znieczulenie. Czekam na opinie I odpowiedz

175393 michael10 Mężczyzna, 37 lat, Torun

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~beztroski

~beztroski wpis edytowany

A w ogole to po kiego **** lekarz daje ci calkowita narkoze na operacje na noge? Przeciez mozna znieczulac od rdzenia ledzwiowego w dol, moj ojciec mial zabieg i tak mu robili. Zero narkozy! Pogadaj z nim i sie spytaj dlaczego.

Koka w porownaniu do tego czym Cie beda ,,truc" to pestka.

~Datoja

~Datoja

Wiem ze narkoza to nic fajnego, ale jednak znieczulenie w kręgosłup też niesie pewne ryzyko, więc mim zdaniem tak trudno doradzać jednoznacznie .

Michael10

Michael10

Mimo wszystko dziekuje za odpowiedz I chcoalbym siegnąć opini lekarza na ten temat ale nie mam pojecia jak to zrobić żeby wysłać zapytanie.

~Datoja

~Datoja

Ale o co chcesz spytać lekarza - o kreskę,
czy o opcje blokada vs narkoza

~beztroski

~beztroski

Kokaina jest dosc szybko wydalana z organizmu. Jak nie czules sie zle po wciagnieciu i potem tez bylo ok to prawdopodobienstwo ze cos ci sie stanie po narkozie jest nikle bo rownie dobrze moze wszystko przeszkadzac. A alkohol jest bardzo silna uzywka, lepiej nie pij kilka dni przed zabiegiem.

~Datoja

~Datoja

Ja akurat dużo lepiej wspominam operację w narkozie- a miałam tak i tak -ale to indywidualna sprawa.
Powodzenia:)

Michael10

Michael10

Chcialem zapytać lekarza czy może narkoza nie zadzialać przez to że wzialem kreske lub czy poprzez zmieszanie nie wyjdzie jakiś cyrk ze np. Dawka przydzielona powinna dzialać a nie dziala a lekarze myślą że jest jak powinno być I przystepują do operacji a nie chcialbym na żywca mieć wycinanej kawalka mięśnia łydki . No ale cóż dzięx za wszystkie opinie co ma być to bedzie a bedzie dobrze tak przynajmiej myśle.

~beztroski

~beztroski

Smialo zapytaj lekarza, ma obowiazek udzielic Ci wszelkich informacji na tenn temat. Alkohol i opiaty utrzymuja sie w organizmie najdluzej, wszystkie inne juz nie (do 2 lub 3 dob max). Nie sadze, aby po tygodniu od wciagniecia jednej kreski masz jeszcze jakies slady koki we krwi.