Skocz do zawartości
Forum

Jak sie zabic skuteczmie i bez leku


Gość Anonimowaaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonimowaaaaaa

Witam ,mam ogromna prosbe mam 22lata nigdy nie bylo mi suoer w zyciu zawsze bylo gorzej ,w zeszlym roku nastal czas gdze wszystko sie zmienilo nowa praca ,milosc mieszkanie ,znajomi u mmie w zyciu bylo tak ze jak byla chwila piekna bylo pelno zlych ,w zeszlym roku bylo na prawde najepszy czas jaki w zyciu mialam ,niestety teraz jest straszmie od roku ,rodzina sie ode mnie odwrocila przyjaciele nie dosc ze odwrocili to jeszxze robia mi straszmie pod gorke facetow odrzucam ,rodzina grozi ,ze mnie zniszczy ,mam dlugi ,praxy nie ma nie mam dla kogo zyc zawsze slysze tekst ,ze lepiej by bylo beze mnie moje rzeczy sa zniszczone przez rodzine ,niby wyglad mam ok ,nie jestn jakaa trendowata ,nie cpam ,nie robie noc zlego ,nie wiek czemu tak jest ,ale ja juz dluzej nie wytrzymam takiego zycia zaczynam pic duzo alkoholu ,bo nic innego mi nie pozostalo i tak nikt mnie tu nie chce chcalabym sie zabic ,ale strasznie sie boje smierci probowalqm ,ale boje sie czy ktos mi doradzi jak odebrac sobie zycie bez syrachu by poszlo mi szybko ?z gory serdecznie dziekuje ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Anonimowaaaaaa

Myslisz ,ze chec zycia zalezy id inwalidow ?co to inwalidzo sa jacys inmi ,ze mam sie do nich porownywac widocznie maja sens ,by zyc i nie musza byc w pelni sprawni uwierz ,ze czasami inwalida jest batdziej szczesliwa niz osoba sprawna ,bo szczescie i sens zycia nie zalezy od tego w jakim ciele jestesmy ,uwierz ,ze ostatmio sie przelonalam ,ze to nie ma nic do tego ,moja Mama jest bardzo chora i chcalaby zyc ma po co ma dla kogo ,a ja nie mi nic juz w zyciu nie zoatalo tylko cholermie aie boje smierci

Odnośnik do komentarza
Gość Mahomet

Śmierć sama przyjdzie i nie trzeba jej na siłę szukać. Pamiętaj, że zawsze możesz odciąć się od rodziców i wyjechać za granicę. Posiedzisz kilka latek, dorobisz się i powrócisz do Polski z pełną walizką pieniędzy.

Powodzenia:-)

Odnośnik do komentarza
Gość Anonimowaaaaaa

Ja nie napisalam ,ze szukam pracy tak jak pisze moje zycie sie skonczylo juz nic mnie nie czeka procz meczenia sie Albo stoczenia sie w alkohol ,jestem dnem juz po co zyc na sile ,tylko probowalam tylecrazy odebrac sobie zycie za strach byl silniejszy i nie wiem juz jak to zrobic ....

Odnośnik do komentarza

Nie wiesz jak to zrobić, odłóż decyzje na później. Nie wiesz co Cie czeka, odstaw alkohol, spójrz na wszystko na trzeźwo. Może przez alkohol inni źle na Ciebie patrzą. Dobry czas się skończył ale życie jeszcze trwa, możesz z kimś pogadać, posłuchać muzyki itp.

Odnośnik do komentarza

Proponuje zainwestować w książkę "Pokonaj depresję, zanim ona pokona ciebie" Leahy Robert L. Nauczyć się treści prawie jak modlitwy(przynajmniej mnie uczono modlitwy na pamięć, tyle że już nie wierzę) i zastanowić się nad własnym życiem kolejny raz.

Ten kto chce się zabić nie zakłada o tym tematu. Pytają Ci co mają wątpliwości. Natomiast wątpliwości to nie wyrok śmierci, a okazja do zrewidowania własnego życia.

Każdy może sięgnąć dna. Tyle że dno nie musi być wyrokiem, a może stać się nowa perspektywą.

Odnośnik do komentarza
Gość ona forrest gump

co Ty..nie zabijaj się. Mloda jestes, szkoda mlodych lat. Uwierz mi, ja mam ich ponad 40 i jedno czego mi zawsze bedzie zal, to czasu, ktory nie wroci.
Co Ci robi rodzina, ze Ci sie zyc nie chce? Dokuczaja Ci?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...