Skocz do zawartości
Forum

Jak wzbudzić zainteresowanie u swojego partnera?


Gość anakonda

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anakonda

Witam. Jestem młodą dziewczyną , która od 1,5 roku jest w związku ze starszym o 4 lata chłopakiem. Mieszkamy razem. Na samym początku tak jak w każdym związku było super. Wspólne wypady na piwo ze znajomymi, wyjścia do rodziców. Ostatnio zauwazyłam, że mój chłopak zaczyna coś kręcić, zaczyna coś ukrywać ( zmiana hasła do komputera, do portali społecznościowych). Coraz częściej zdarza się mu, w codziennych "niby" żartach , mówić że On wychodzi np. na siłownie i musi sie wyperfumować bo tam są jakies fajne laski, albo ze idze na piwo z kumplem i dalatego musi sie ładnie ubrać, bo może jakas fajną spotka.Dziś przychodząc do domu po pracy, powiedzial mi , że mam skasowac jego zdjecia z Fb (Fecabook`a) bo denerwuja go zdjecia , które Ja wstawilam , gdzie jestesmy razem na nich.Zirytowało mnie to, jak to również że skasował opis wyświetlany na portalu , ze jest z kimś w związku. Na co dzień wydaje się normalny, rozmawiamy jak było w pracy, co ja robilam caly dzien, umawiamy sie ze razem jemy obiad, ze pojdziemy na zakupy itp. takie codzienne sprawy.Ja mu codziennie robie obiad przychodząc z uczelni, piore, sprzatam.Jestem taka osobą , której szkoda czasu na wypady ze swoimi znajomymi bo wiem ze wtedy mogla bym z nim pobyc, jednak on chyba tego tak nie docenia i wychodzi kiedy chce i jak chce, gdy jestem zla , wkurza sie i robi kłotnie i wychodzi z tego pretekst zeby wyjsc bo nie chce mu sie ze mna rozmwiac.Ale ostatnio widzialam, jak pisze maile z jakas dziewczyna.Ona podziwia go jak tanczyl gdzies na imprezie, i jakie super zainteresowania ma.Gdy pytam go czy pojdziemy do kina, mowi : "moze" i tak pozniej nic z tego niema , bo albo przyjdzie kolega, albo wychodzi z nim na piwo, gdzie wraca ok 4 nad ranem.Ja siedze w domu w tym czasie,a gdy wyjde tez i spotkamy sie na tej samej imprezie, zly i nie chce sie odzywac do mnie , ze je tam tez jestem.Czasem potrafi podejsc lub lezac kolo mnie, pokazac mi ze mam sie przytulic ale boje sie i nie chce go stracic i nie wiem co mam robic.Juz raz mnie zawiódł i teraz kazda sytuacja , nawet w jego zatrach sprawia , ze mam ciarki na calym ciele,kazdy glupi horoskop, ktory mowi , ze dzis koniec zwiazku , relacji,przyprawia mnie o nerwówkę. Nie wiem co mam robic? Zalezy mi na nim, chodz wiem, ze cos moze byc nie tak, a moze tylko wszystko wyolbrzymiam. Prosze o porade . :(

Odnośnik do komentarza

Musisz z nim poważnie porozmawiać na temat Waszego związku. Jego zachowanie jest niepokojące. Zupełnie jakby jego uczucia do Ciebie zmalały bądź zniknęły. Jesli juz mu na Tobie nie zależy to masz prawo to wiedzieć i powinnaś wtedy odejśc. On i tak zachowuje się, jakbyście już nie byli razem. Nie pozwól się tak lekceważąco traktować.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem to on zachowuje się jakby w związku nie był. Nie powinnas pozwolić mu tak się traktować. Chciał, abys usunęła Wasze wspólne zdjęcia z facebooka i relacje jakie Was łączą, a do tego mailowanie z dziewczyną - moim zdaniem albo Cię zdradza, albo liczy na jakieś szanse u innej dziewczyny. Nie powinnas dłużej tkwić w takim zawieszeniu. Powinnas powiedzieć mu wprost, że Ciebie to rani, źle się czujesz w takiej sytuacji i że oczekujesz szczerości z jego strony. Musi wyznać Ci prawdę, bo z tego co opisujesz, Wasz związek jest na równi pochyłej i jeśli nie postawisz sprawy jasno, istnieje ryzyko, że inna kobieta może Ci odbić Twojego chłopaka. Nie pozwól na to, aby ktoś zniszczył Twój związek, ale też nie pozwól, aby twój chłopak Cię oszukiwał i nie przyznawał się do Ciebie. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...