Skocz do zawartości
Forum

Nerwica lękowa


Gość daniel9920

Rekomendowane odpowiedzi

Gość daniel9920

Witam serdecznie mam na imie Daniel i mam 22 lata, teraz opisze moja przygode a raczej koszmar z nerwica lekowa. Moja nerwica zapewne ma podloze juz jak mialem 16-18 lat gdyz znalazlem sie w zlym miejscu i zlym czasie i wmieszalem sie w nieprzyjemna sprawe gdzie przez 3 lata ponad bylem zastraszany szykanowany itd zylem w ciaglym strachu i stresie w szkole i w moim miescie ale jakos zylem i dawalem sobie z tym rade chociaz jestem bojazliwy i zawsze od malego bylem typem panikarza. Moje terazniejsze problemy zaczely sie przed latem 2009 roku, siedzialem duzo po nocach przed komuterem grajac z stresujaca gre itd i poilem sie Energy Drinkami typu Redbull itd i po pewnym czasie dostalem napady goroca i zawroty glowy gdy kladlem sie spac o 5 lub 6 rano, pewnego dnia na miescie zapalilem papierosa i dostalem kolatania serca odlatywalem slabo mi sie robilo jak nigdy i dostalem ataku paniki i zaczely sie leki, non stop ladowalem w spzitalu gdzie mowiono ze to nerwica i ze jestem strasznie znerwicowany, dostawalem lekw tylek i ktoregos razu lekarka zapisala mi leki juz nie pamietam ale sklad jest ten sam i bralem go tydzien i nerwica przeszla a ja glupi dalej siedzialem w wakacje przed komputerem po nocach dzien w dzien i znowu nabawilem sie nerwicy i poszedlem do lekarza psychiatry i przepisal mi ale zle sie po niej czulem i odstawilem i nerwica ustala potem wrocila ale co najwazniejsze dla mnie to to ze po kilku miesiacach pojawily sie uciski glowy, sztywnienie karku zawroty glowy itd i od tamtej pory mam tak codziennie od samego rana jak tylko wstane i tylko leki mi pomaga w tym ze te uciski przechodza na kilka godzin i biore 2 tabletki dziennie tak juz z 4 miesiace, od 5 dni biore leki sie wspomagam na te uciski i zawroty i sztywnienie karku bo to jest tak mocne ze nie wiem co sie dzieje, raz bym pod samochod wpadl przez to, mialem robiony rengen kregoslupa radiologiczny i rezonans magnetyczny glowy ale nic nie wykazalo, mowiono mi ze to od nerwicy ale ciezko mi w to uwierzyc. Do tego doszla nerwica przelyku mam problemy z jedzeniem i piciem musze sie skupiac i czesto sie krztusze itd no i kolatania serca, napinanie miesc,i kurcze miesniowe, oraz niemoznosc oddychania, uczucie jak by tchawica sie zawęzala i omdlenia przy tym, mialem robione wyniki farmakologiczne dokladne i tez sa wporzadku. ma niby zaczac dzialac po okolo 2 tygodniach wiec biore pomimo ze sie le czuje po nim. Prosze o porady pomoc i komentarze gdyz mecze sie z tym juz tak ze nie wiem ile wytrzymam..

Odnośnik do komentarza

Witam Cię, mój brat ma bardzo podobne dolegliwości i jest w podobnym wieku. Bardzo mi przykro, gdy patrzę jak się męczy. Tobie również współczuję i trzymam kciuki, abyś wytrwał w leczeniu i nastąpiła w końcu poprawa. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Daniel, Twoje objawy zapewne wynikają z nerwicy lękowej. Leczyłeś sie, ale choroba powracała, ponieważ dostawała bodźce, które ją pobudzały. Musisz koniecznie iść do psychologa, który rozpocznie terapię, bądź skieruje Cie do psychiatry. Musisz uporać się z tym, bo nerwica bardzo utrudnia życie i może prowadzić do negatywnych skutków. Nie czekaj, zapisz się jak najszybciej do lekarza i rozpocznij leczenie, bo jesteś młodym chłopakiem, który zasługuje na spokojne i radosne życie. Musisz wytrzymać, musisz być silny i walczyć o swoją przyszłość. Masz szanse wygrać pod warunkiem, że rozpoczniesz leczenie i nie wrócisz do napojów energetycznych i nocnych gier. To nie jest warte aby narażać swoje zdrowie. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Witam mam 27 lat od jakiegoś czasu cierpię na nerwicę lękowa czasem boję się wyjść z domu na zakupy duży problem stwarzają same myśli obawy przed tym że mi bądź moim bliskim może coś się stać najgorsze są myśli że to ja zrobię coś bądź samej sobie a ostatnio często przechodzą mi przez głowę różne wątki a propo mnie samej np bezemnie będzie im lepiej terapia i leki od psychiatry pomagaja tylko na chwilę i zaś jest to samo od roku biorę alprox i teraz doszła hydroksyzyna

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...