Skocz do zawartości
Forum

Ciągłe zmęczenie i senność


Gość ewusiaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ewusiaaa

Nie wiem co ze mną jest mimo,że mam dopiero 20 lat powinnam być energiczną osobą a ja ciągle bym tylko spała. Nie mam wielu przyjaciół ,rzadko wychodzę z domu bo nie mam z kim ani gdzie zwłaszcza,że mieszkam w małej miejscowości i nic tu się nie dzieje.Nigdy nie miałam chłopaka chociaż faceci za mną się oglądają może dlatego,że jestem nieśmiała nie wiem.Leczę się na nadczynność tarczycy to chyba powinnam mieć 2 razy więcej energi a mi nic się nie chce. Najchętniej bym spała bo we śnie mogę być kim chce,być zdolna inteligenta. Moim marzeniem jest pójście na medycynę ale to tylko marzenie mimo wielkiego wysiłku włożonego w przygotowanie się (korepetycję ) nic to nie dało. Mówią,że każdy ma swoje możliwości ograniczenia to mnie dołuję tak bardzo chciałabym zostać lekarzem a mimo nauki nic mi nie wychodzi widocznie mój mózg jest za mały za tępy. To mnie przeraża bo tak bardzo chciałabym być dobra z matmy mimo nauki nie wychodzi;( Nie wiem co począć pamięć też mam krótką.Każdy by powiedział poszukaj swoich zalet ale wtedy bym musiała zrezygnować z marzeń a to trudne -bardzo. Wyniki jezeli chodzi o żelaza,magnez mam w normie. Po prostu robię to co muszę ale jak mam wolny czas to śpię nawet jak jestem wyspana to zatraca się w marzeniach i mam tego świadomość ale tam przynajmniej jest lepszy świat nie wiem co robić a by mi się tak chciało jak mi się nie chce.

Odnośnik do komentarza

Może przyjmujesz za silne leki na tarczyce i wpędziłaś się w niedoczynnośc tarczycy, czego objawem jest sennośc. Powinnas skontaktowac się w tej sprawie ze swoim lekarzem. każdy ma jakieś marzenia, jednak życie w takim nierealnym świecie nie jest dobrym wyjściem. Każdy też ma jakieś swoje mocniejsze i słabsze strony. Trudno być we wszystkim najlepszym. Na pewno jest coś, w czym jesteś świetna.

Odnośnik do komentarza
Gość ewusiaaa

nie mam silną nadczynność tarczycy badam się co 2 miesiące i chodzę na kontrolę do lekarza. Tak mam mocne strony jestem dobra z języków ale co mi z tego jak ja nie chce być tłumaczem ani iść w tym kierunku to,że jestem w czymś dobra nie znaczy,że mi to daję satysfakcję wolałabym być dobra z biol.

Odnośnik do komentarza

Ale każdy ma jakiś talent i powinien się z tego cieszyć i to pielęgnować. Możesz uczyć się usilnie biologii i możesz się nauczyć tego wszystkiego. Jesli nie masz do czegoś talentu to nie znaczy, że nie możesz tego przyswoić. Po prostu musisz włożyć w to dużo więcej pracy. Jeśli to jest Twoje marzenie to motywacja powinna być odpowiednia, aby wkładac bardzo dużo pracy i nie poddawać się przy niepowodzeniach. Nalezy wstawac i iść dalej.

Odnośnik do komentarza

Twoje samopoczucie może wynikac po częsci z problemów z tarczycą, a po części przyczyną może być stan depresyjny. Może powinnas pójść do psychologa aby trochę porozmawiać o swoich marzeniach i celach? Chcesz iść na medycynę - nie rezygnuj z tego. Musisz się zmotywować, wierzyć, że się uda. Za każdym razem gdy siadasz do nauki okresl sobie cel - po co się uczysz? Po to, aby pójść na medycynę. Na pewno jesteś dobra z matematyki, nie wychodzi Ci nie dlatego, że nie jestes zdolna tylko dlatego, że nie wierzysz w swój potencjał, ukrywasz go w snach, bo w śnie wydaje Ci się, że świat jest lepszy. Jesteś ambitna, zdolna, pracowita, inteligentna, jesteś przyszłym lekarzem, a chcesz się poddać przez brak motywacji i senność? To co Cię ogranicza to tylko i wyłącznie brak wiary w siebie, a żeby to zmienić, proponuję rozmowę z psychologiem, aby udowodnił Ci, że masz w sobie wielkie pokłady energii, których po prostu nie mozesz z siebie wydobyć. Tak więc nie czekaj - porozmawiaj z psychologiem i zacznij wierzyć w to, że wkrótce dostaniesz się na medycynę, będziesz uczyła się tego co chcesz, spełniała swoje marzenia aby wkrótce zostać panią doktor. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Nie moge nabrac energii bo wtedy nie moge spac, jestem w ciągłym napieciu, a żeby sie jej pozbyć musiałbym czynić jakiś tragiczny wysiłek, który prawdopodobnie by rzutował dalszymi dawkami energii w najblizsyzm czasie, wiec czesto jest tak ze popadam w masturbacje i uczucie przegrania, wtedy energji juz we mnie czesto prawie zadnej nie ma i wtedy czesto bywa ze zasypiam o przyzwoitej porze i wysypiam sie, to jakas pułapka bez wyjscia

Odnośnik do komentarza

Hej, mam kolejne pytanko.
Jakie mogą być powody ciaglego zmeczenia? odzywiam sie zdrowo, chodze do pracy po 8h dziennie od poniedzialku do czwartku, przez reszte tygodnia uprawiam parkour, i od jakis 3 dni jestem przymulony jakbym dopiero co wstał z łózka po stosunku z moja kobieta lub zaraz po przebudzeniu sie.
W pracy pije Coca-Cole zero, i tylko to z najpojow gazowanych.
Moglby mi ktos polecic co moge zrobic, by byc bardziej pobudzonym? a nie ciagle ospalym, zmeczonym? ;)

Odnośnik do komentarza

Nie martwie sie o mój stan zdrowia, tylko jestem zmęczony, rozleniwiony, ciagle chce mi sie leżeć, spać, lezeć, spać, grać, lezeć, spać i tak w kółko.
Mocna kawa na to pomoże? czy czekać az przejdzie i sie wyspac?
A moze po prostu moj orgamizm potrzebuje sie zregenerowac po ostatnim turnieju parkoura w ktorym wygralem 500 zł? ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...