Skocz do zawartości
Forum

Utrata namiętności w związku


Gość paulinka4560

Rekomendowane odpowiedzi

Gość paulinka4560

Witam mam 21 lat jestem z chłopakiem już prawie 2 lata. Jak go poznałam wiedziałam że to ten jedyny, nawet już plany mieliśmy o naszym wspólnym domu o naszej rodzinie bardzo dużo nas łączy bardzo często u mnie jest, związał się z moją rodziną. tylko że moje uczucie do niego wygasło bardzo chce z nim być ale nic w sercu nie czuje i nie wiem czy to jest normalne nie umie sobie z tym poradzić bo tu z nim chce być a tu coś mnie odpycha. chłopak mówi że na początku jest zauroczenie pózniej miłość a teraz to już jest życie i musimy się dogadywać i pomagać sobie mówi że nigdy nie będzie takiej miłości jak na począdku. nie wiem czy to tylko na chwile coś ze mnie uleciało jakieś uczucie czy już nigdy nie pokocham go tak jak na początku. Bardzo chce z nim być tylko jak mam wrócic to uczucie co było we mnie. Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Musicie spróbować odnowić to co Was łączy. Myślę, że pomogło by w tym troche romantyzmu. Może wspólna kolacja przy świecach a może wspólny wyjazd? Spróbujcie zrobić coś dla siebie nawzajem, znowu czymś się zaskoczyć, jak kiedyś. Na pewno jest szansa na to, że to uczucie powróci. Z drugiej strony istnieje zagrożenie, że nie, ale wszystko wyjdzie w praniu. Powinniście najpierw spróbować. Chociaz niektórym parom tez pomaga rozstanie na jakś czas. Tęsknota robi swoje.

Odnośnik do komentarza

Wiesz, myślę, że Twój chłopak ma trochę racji. Zawsze zauroczenie, zakochanie jest najpiękniejsze. Wtedy czujemy motylki w brzuchu i skręca nas gdy widzimy, że dzwoni. Z czasem przeradza się to w miłość, która ma kilka etapów. Czasem wydaje się, że jest nudna, monotonna i sa dni, kiedy para nie ma sobie nic do powiedzenia, ale to nie znaczy, że miłość wygasła. Po prostu weszła na inny etap, w którym miejsce lizaków z sercem i słodkich smsów zajmuje po prostu potrzeba bycia blisko, przytulenie, wspólne realizowanie planów. Musicie porozmawiać i powiedziec sobie co do siebie czujecie. Jeśli czujecie, wiecie, że między Wami jest miłość, że te uczucie jest silne i prawdziwe, musicie dołożyć troszkę starań aby trochę odbudowac romantyzm, przypomniec sobie romantyczne wyjścia do kina czy na spacer. Jesli jednak czujesz, że uczucie z Twojej strony wygasło, lepiej byc szczerą i po prostu nie robić nikomu nadziei. Trzeba rozróżnić miłość od przywiązania się do kogoś. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...