Skocz do zawartości
Forum

Złe doświadczenia z psychiatra-poleccie kogoś dobrego


Gość Jtiff

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiego psychiatre z Leżajska możecie polecić? Miłego, serdecznego z sercem na dłoni, który naprawdę chce pomoc,wysłucha dokładnie,a nie wysmieje albo uzna że robię z siebie ofiarę (!). Proszę o pomoc,mam złe doświadczenia i trochę się zniechecilam, a muszę się pilnie umówić na wizytę. Możecie parę zdań o waszych doświadczeniach,podejściu lekarza,lekach,samopoczuciu itp? W internecie nie ma za bardzo opinii, a chce kogoś naprawdę godnego zaufania.

Odnośnik do komentarza

Na prawdę wolisz iść do psychiatry niż spróbować się zmienić i powalczyć troszkę w życiu ? Moim zdaniem to pójście na łatwiznę kiedyś chodziłem po psychiatrach było ich dwóch ..
Stwierdzono u mnie "chorobę" bo byłem wrakiem energetycznym nie miałem siły , miałem depresje czarne myśli , bardzo się źle czułem ze sobą generalnie to był jeden czarny sen to gdzie wtedy byłem końcówka 2014..
Miałem dwa wyjścia albo postawić na Boga albo na lekarza ..
Postawiłem na Boga z każdym dniem mam coraz więcej energii , siły , zdrowia ,mądrości , witalności cała moja energia się poprawiła ..
Takich przypadków jest wiele warto poczytać , jest bardzo dużo świadectw...
Bóg jest w stanie wszystko w twoim życiu zmienić i będziecie razem dekorować wnętrze twojego własnego domu wybór należy do Ciebie życzę Ci jak najlepiej przyjacielu i jak najlepszych decyzji .

Odnośnik do komentarza

"spróbować się zmienić?" człowieku, osobie z rakiem, cukrzyca itp też tak powiesz? Zmień się to ci poziom cukru spadnie. To po co iść na operację, wszystko się samo wytnie, po co ludziom przeszczep serca, niech się zmienią. Jeśli ktoś jest tak chory,że muszą go karmić,nie ma siły nawet myśleć,ręką ruszyć,nie wychodzi z domu,do ludzi,a jak wstaje to od razu mdleje,wymiotuje, no to przecież wystarczy się zmienic.dzieki,teraz czuje się jeszcze gorzej.moje pytanie było zupełnie inne.nie prosiłam o tego typu "dobre rady" i dobijanie leżącego. Co do religii,jestem osobą głęboko wierząca,przyjmuje komunie,chodzę do spowiedzi, a sam ksiądz mi powiedział że będzie się modlił żeby Bóg nakierowal mi dobrego LEKARZA.

Odnośnik do komentarza

Jak można tak komuś pisać..no brak słów. Nie martw się,ja też się lecze,ludzie piszą,że Bóg ich uzdrowil,ale jednocześnie sie leczyli.po to są leki, chemioterapia, antybiotyki,leki na serce itp.jesli chodzi o polecenie lekarza,To ja niestety nie pomogę,bo nie jestem z okolic

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...