Skocz do zawartości
Forum

hmm dziwne pytanie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość lubiemghosthailsatan

Skoro nie macie wspólnych tematów, to jak się poznawaliście? xD
Spróbujcie przeżywać razem dużo przygód, oglądajcie telewizję i zainteresujcie sie czymś. Nwm, rozmawiajcie o swoich znajomych czy rodzinie.
Pomyśl co Was ze sobą połączyło. :)

Odnośnik do komentarza
Gość DarkRivers

staniczek123
hym może coś w tym jest Tylko po co sie stara skoro tylko korzysci seksualne mu w głowie ?

Widać jak wcześniej zabiegał o Twoje względy, że teraz nawet nie macie o czym rozmawiać. A starać się, to i pewnie się stara, ale tylko wte dni, gdy ma na to ochotę (y)

staniczek123
Ciezko jest rozkminic faceta czego chce ... bo jestescie niby tacy samowystraczalni :D

Przecież ma dziewczynę więc on raczej nie zalicza się do tej kategorii. Mężczyzna samowystarczalny, to taki który nie potrzebuję w ogóle do życia żadnej kobiety i ze wszystkim, sobie dobrze radzi sam.

staniczek123
Zalezy mi bardzo na mi

To go napraw w takim razie :-) xD
Poniżej wzór jak to zrobić

lubiemghosthailsatan
Spróbujcie przeżywać razem dużo przygód, oglądajcie telewizję i zainteresujcie sie czymś. Nwm, rozmawiajcie o swoich znajomych czy rodzinie.

Odnośnik do komentarza

Szczerze to naprawdę dziwne bo przecież ludzie są ze sobą są w związkach ale po pierwsze to nie dlatego, że mają wspólne zainteresowania. Ja ze swoim ukochanym jestem bo łączy nas uczucie, mamy inne ulubione filmy, nie lubimy nawet tego samego jeść, ale on mnie wspiera, ja Jego, mówi, że Go uspokajam i dobrze doradzam, uwielbiamy odpoczywać ze sobą ( nie chodzi tu tylko o seks, chociaż i on jest ważny), więc mi się wydaje iż ludzie nie tylko się łączą ze sobą, bo muszą ich zainteresowania i pasje wspólne trzymać przy sobie

Odnośnik do komentarza

Ciężko jest żyć w związku w którym nie ma o czym rozmawiać. Niestety wcześniej czy później jest to nie do wytrzymania. Jednak nie można z góry spisywać wszystkiego na straty, może warto "ćwiczyć" i starać się szczerze rozmawiać o tym co cię niepokoi. Jeśli drugiej stronie zależy, to szybko zrozumie problem, jednak uważam że trzeba o tym rozmawiać!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość kajtek_bez_majtek

większość relacji dochodzi do takiego punktu chyba. po kilku latach. idziecie np. do restauracji i nie ma o czym gadać. jest to żenujące jakieś, chce się wymiotować. po co są takie relacje. nie ma o czym gadać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...