Forum Psychologia

hmm dziwne pytanie

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~lubiemghosthailsatan

~lubiemghosthailsatan

Skoro nie macie wspólnych tematów, to jak się poznawaliście? xD
Spróbujcie przeżywać razem dużo przygód, oglądajcie telewizję i zainteresujcie sie czymś. Nwm, rozmawiajcie o swoich znajomych czy rodzinie.
Pomyśl co Was ze sobą połączyło. :)

staniczek123

staniczek123

w sumie to on od samego poczatku mnie zainteresował ma swoje hobby sport a ja nie mam nic wspolnego z tym.. chociaz od teraz uczeszczac mam z nim na silownie ...

169259 staniczek123 Kobieta, 26 lat, Łódź
unknown-shadow

unknown-shadow

Skoro on twierdzi, że nie macie o czym rozmawiać, to po co jest z Tobą? Zapytaj go o to.

169329 unknown-shadow Kobieta, 24 lata, małopolska
~DarkRivers

~DarkRivers

Według mnie odpowiedź jest oczywista.
On jest z nią dla zaspokojenia własnych potrzeb seksualnych.

staniczek123

staniczek123

hym może coś w tym jest Tylko po co sie stara skoro tylko korzysci seksualne mu w głowie ? Ciezko jest rozkminic faceta czego chce ... bo jestescie niby tacy samowystraczalni :D

Zalezy mi bardzo na mi

~DarkRivers

~DarkRivers

staniczek123
hym może coś w tym jest Tylko po co sie stara skoro tylko korzysci seksualne mu w głowie ?

Widać jak wcześniej zabiegał o Twoje względy, że teraz nawet nie macie o czym rozmawiać. A starać się, to i pewnie się stara, ale tylko wte dni, gdy ma na to ochotę (y)

staniczek123
Ciezko jest rozkminic faceta czego chce ... bo jestescie niby tacy samowystraczalni :D

Przecież ma dziewczynę więc on raczej nie zalicza się do tej kategorii. Mężczyzna samowystarczalny, to taki który nie potrzebuję w ogóle do życia żadnej kobiety i ze wszystkim, sobie dobrze radzi sam.

staniczek123
Zalezy mi bardzo na mi

To go napraw w takim razie :-) xD
Poniżej wzór jak to zrobić

lubiemghosthailsatan
Spróbujcie przeżywać razem dużo przygód, oglądajcie telewizję i zainteresujcie sie czymś. Nwm, rozmawiajcie o swoich znajomych czy rodzinie.

staniczek123

staniczek123

dobrze :) bede robic duzo w tym kierunku :) dziekuje za szczere wypowiedzi :) jak sie ulozy dam znac :)))

berni757

berni757

Szczerze to naprawdę dziwne bo przecież ludzie są ze sobą są w związkach ale po pierwsze to nie dlatego, że mają wspólne zainteresowania. Ja ze swoim ukochanym jestem bo łączy nas uczucie, mamy inne ulubione filmy, nie lubimy nawet tego samego jeść, ale on mnie wspiera, ja Jego, mówi, że Go uspokajam i dobrze doradzam, uwielbiamy odpoczywać ze sobą ( nie chodzi tu tylko o seks, chociaż i on jest ważny), więc mi się wydaje iż ludzie nie tylko się łączą ze sobą, bo muszą ich zainteresowania i pasje wspólne trzymać przy sobie

169334 berni757 Kobieta, 35 lat, Rzeszów
wiki12010

wiki12010

Ciężko jest żyć w związku w którym nie ma o czym rozmawiać. Niestety wcześniej czy później jest to nie do wytrzymania. Jednak nie można z góry spisywać wszystkiego na straty, może warto "ćwiczyć" i starać się szczerze rozmawiać o tym co cię niepokoi. Jeśli drugiej stronie zależy, to szybko zrozumie problem, jednak uważam że trzeba o tym rozmawiać!!!!

168922 wiki12010 Kobieta, 44 lata, Łódź
~kajtek_bez_majtek

~kajtek_bez_majtek

większość relacji dochodzi do takiego punktu chyba. po kilku latach. idziecie np. do restauracji i nie ma o czym gadać. jest to żenujące jakieś, chce się wymiotować. po co są takie relacje. nie ma o czym gadać.

~Ula8585

~Ula8585

Najlepsze relacje to takie w których nie trzeba gadać na siłę. Pomilczec razem też jest fajnie. Pobyć po prostu.