Skocz do zawartości
Forum

Czy miłośc na odległośc jest możliwa?


Gość PIĘKNA

Rekomendowane odpowiedzi

W życiu nie układa mi się za dobrze , nie mam szczęścia w miłości !Ost. gdy byłam na imprezie z kolega tak można go nazwać,bo nie miałam z kim iść ,gdy go zapytałam czy pójdzie ze mną na wesele to od razu się zgodził , a jak zapylam go czy jego laska nie będzie zazdrosna to on mi odpowiedział ze nie ma dziewczyny ,impreza była udana był dla mnie bardzo miły i czuły , a gdy po wesele kilka dni pisaliśmy ze sobą i powiedziałam mu ze byłam o niego zazdrosna to on mi wyjawia prawdę ze nic z tego bo ma narzeczona o rok od siebie starszą a na wesele się do mnie przystawiał,a teraz jak ost.pisałam do niego SMS to nie odpisuje tylko odpisał na życzenia świąteczne a na inne nie! czy jest na mnie obrażony ,ze się nie odzywa ,ale jak widzi mnie to się na mnie patrzy choć jest z nią! Czy on się odezwie czy nie i co mam robić? co mam zrobić jak coś do niego czuje ,czy odwzajemni moje uczucia? z góry dzięki pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Piękna ja bym go sobie odpuściła. Nie ma się co wysilać jeśli on nie jest już zainteresowany. Ogólnie coś dużo kręci. Najpierw mówi, że jest wolny, później okazuje się, że ma narzeczoną. Nie ma co. Nic na siłę. Wg. mnie powinnaś poszukać kogoś innego. Chłopaków jest wiele na świecie. Uważasz, że nie masz szczęścia, ale nim się na tym głębiej zastanowisz, to pojawi się chłopak z którym będziesz szczęśliwa. Wierz mi, bo wiem coś o tym. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Najlepiej nie umawiać się na dyskoteki a tym bardziej nie brać na wesela chłopaka, który jest w związku, a o tym wiedziałaś, bądź się domyślałaś, skoro napisałaś czy jego dziewczyna nie będzie zazdrosna. On skłamał z oczywistego powodu: chciał się zabawić z Tobą, oderwać się od rzeczywistości i dziewczyny. Ty zrobiłaś sobie nadzieję na weselu, dając mu to do zrozumienia, spłoszyłaś go. Nie odzywa się bo: nie chce Ci robić nadziei i nie chce abyś do niego dzwoniła czy pisała, może jego dziewczyna nie wie o spotkaniach z Tobą i nie chce aby się dowiedziała, a po drugie sam może teraz nie czuje się z tym dobrze, że oszukał Ciebie i swoją dziewczynę, ponieważ powiedział, że jest sam. Teraz zrozumiał, że sytuacja jest niefajna więc chce zamknąć ten rozdział. Nie powinnaś do niego pisać ani się narzucać. Najlepiej odciąć się od tej znajomości i wyciągnąć lekcje na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Gość Złośliwa

nie pchaj palca między drzwi. skoro ma narzeczoną to odpuść go sobie. nie pchaj się tam gdzie Cię nie chcą. Może patrzy się na ciebie bo boi się że powiesz jego narzeczonej o weselu i o tamtej imprezie. Daj sobie spokój bo nic dobrego z tego nie wyjdzie. Tamten facet to jakiś palant wiec lepiej go zostaw.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...