Skocz do zawartości
Forum

Czy ja przesadzam?


Gość Sylwusia345

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sylwusia345

Czy to normalne, że jestem z facetem ( 24 lata ) i widuje się z nim raz w tygodniu ( nie zawsze wychodzi) i on na wytłumaczenie mówi , że " nie potrzebuje czułości a dla niego tak jest ok " a mnie to oddala nas od siebie i zastanawiam się czy przesadzam czy mam rację

Odnośnik do komentarza
Gość grazynka123k

Nie mozesz zmusic swojego chlopaka do czestszych spotkan, badz do tego by okazywal Ci wiecej czulosci. Mozliwe ze macie inne potrzeby, a w takim wypadku ktores bedzie cierpiec. Moze lepiej poszukac sobie chlopaka ktory bedzie mial potrzeby zblizone do Twoich?

Odnośnik do komentarza
Gość DarkRivers

~aaaaaaaaaaadfdfd
Raz w tygodniu to można się spotykać ze znajomą

A może jest leniwy i nie chce mu się tak często do niej jeździć woli na to miejsce iść na piwo z kolegami?

Lub dużo czasu spędza w pracy i po niej marzy mu się jedynie ciepła kąpiel, wygodna kanapa i jakiś ciekawy mecz do tego?

Albo ma inną na boczku, z którą uprawia ostry i namiętny seks?

A może po prostu doszło do takiego stopnia, że autorka przestała już go pociągać i postanowił nieco ograniczyć spotkania? Bo i po co zresztą marnować swój wolny czas, na spotykania z kimś kto i tak już nas nie pociąga, a seks z litości, jest taki męczący i nudny ^-^

Odnośnik do komentarza
Gość aaaaaaaaaaadfdfd

Nie ważne czy jest leniwy/ czy woli to czy tamto/ czy coś go nudzi.. bo wszystkie te przyczyna sprowadzają się do tego, że wcale nie chce z nia być/ że to nie jest zwiazek/ że jej nie kocha, więc po co w tym tkwić?

Odnośnik do komentarza
Gość DarkRivers

Może po prostu to już tylko kwestia czasu, kiedy z nią zerwie lub ona z nim:-)

Zresztą ludzie są różni. Jeden lubi być na okrągło przy swojej dziewczynie, rezygnując przy tym, nawet ze swoich wszystkich przyjemności. Natomiast drugi, ma czas i na dziewczynę i na przyjaciół, imprezy, komputer etc..... Po prostu, facet jest oziębłego charakteru i jak sama autorka wspomniała, że jemu nie są potrzebne żadne czułości, przytulanki, by czuć się dobrze w związku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...