Skocz do zawartości
Forum

Czy powinnam zwolnić się z pracy?


Gość d...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pracowałam w McDonaldzie w trakcie szkoły, ale po 5 miesiącach się zwolniłam, bo znalazłam lepszą prace, ale niestety nie trwała ona długo, bo przestali przyjmować na weekendy, więc musiałam wrócić do maka, ale przyjęli mnie pod warunkiem, jezeli im obiecam, że zostanę z nimi do wakacji tego roku, no i obiecałam. Niestety skończyłam szkołę i nadal tam pracuje, a znalałam inną pracę, która daje mi większe wynagrodzenie i pełny etat pracy. Nie wiem co zrobić.. Chce się zwolnić,ale obiecałam

Odnośnik do komentarza
Gość Danuta718

Musisz się zastanowić czy będziesz miała perspektywy na przyszłość w tej nowej pracy. Bo zarobki zarobkami a trzeba też myśleć o przyszłości. Sama mam podobny dylemat bo w obecnej pracy jestem już ponad 4 lata jednak kolega tak strasznie kantuje z wypłatami że zastanawiam się czy w ostateczności nie będę musiała odejść...
Dlaczego radzę żebyś dobrze przemyślała tak żebyś nie spadła z deszczu pod rynnę... Życzę powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Gość pa_szczak

A co my mamy Ci doradzić na forum ?
Chcesz od nas rozgrzeszenia ?
Przyjęli Cię z powrotem do maka a Ty im coś obiecałaś. Dla mnie nie wywiązanie się z tej obietnicy to nielojalność . Może jednak za cenę moralnego kaca lepiej przejść do lepszej pracy. Twoja decyzja - twoja sprawa .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...