Skocz do zawartości
Forum

Czy to normalne, że czasami słyszę dźwięki, których inni nie słyszą?


Gość k...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy to normalne ze czasami slysze dzwieki ktorych inni nie slysza? na przyklad jakby ktos szedl, albo jakby ktos cos szeptal, raz zdarzylo sie ze slyszalam placz dziecka. Bylam wtedy w szkole a chodze do gimnazjum. Nikt inny tego nie slyszal. Czy wszystko jest ze mna ok?

Odnośnik do komentarza
Gość Pikopiko

A ja np słyszę ciężarówki torę pędzą autostrada a2oddalona o 6km , rechot żab gdzie jezioro najbliższe oddalone jest o 10km . Swiersza który siedzi gdzieś pod trawa i głupie pisklaki siedzące gdzieś na drzewie .samochodem jadąc to taki chuj dla mnie to jest że po chwili boli mnie głowa . Zdrowy jestem na ciele i umyśle a w nocy to słyszę nawet prąd który płynie do wyłączonego telewizora .

Odnośnik do komentarza

Czasem oglądam program o naszych geniuszach. Też mają przedziwne talenty, potrafią zapamiętać tak wiele, lub słyszeć tak wiele...
Jak można wśród tysięcy małych, kolorowych kwadracików zapamiętać te, które przestawiono?
Albo zauważyć, że jakiś instrument w orkiestrze przestał na moment grać?
Pasowałbyś do ich grona. Może zgłosisz się do programu?

Odnośnik do komentarza

Warto żebyś potwierdził to jakimś badaniem. Na przykład możesz umieścić aparaturę nagrywającą w pobliżu miejsca gdzie ludzie rozmawiają, odległego od ciebie. Potem porównasz czy nagranie dotyczyło tego co słyszałeś z daleka. Jeśli, tak, to znaczy że masz nadzwyczajne umiejętności, które mogą się przydać. Ten aparat powinien zapisywać znacznik czasu, żebyś wiedział o której godzinie była dana rozmowa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...