Skocz do zawartości
Forum

Czy jestem gejem?


Rekomendowane odpowiedzi

Na pytanie "czy jestem gejem?" będziesz musiał sobie odpowiedzieć sam. Nikt nie jest w stanie, oprócz Ciebie samego, określić Twojej orientacji seksualnej. Prawdopodobnie sam jeszcze czujesz się pogubiony i nie wiesz, co dokładnie masz myśleć, ponieważ jesteś młody. Masz dopiero 13 lat, Twoja sfera psychoseksualna ciągle się kształtuje, więc tego typu pytania i wątpliwości będą się pojawiać nie raz. Spokojnie. Daj sobie czas, a jestem pewna, że będziesz sam najlepiej wiedział, kto Ci się podoba, z kim chciałbyś stworzyć związek, jaką masz orientację. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Naturalnym etapem rozwojowym w czasie dojrzewania może być chwilowa fascynacja tą samą płcią. Nie oznacza to jednak, ze ktoś jest homoseksualistą.
tak wiec byłabym ostrożna w upewnianiu kogoś o tym.
Moim zdaniem wszechobecny nachalny nacisk na bezwarunkową akceptację związków homoseksualnych, szczególnie męskich, może mieć niekorzystny wpływ na psychikę ludzi.

Życzę Tobie żeby stało się tak jak chcesz - tzn żebyś stworzył udany związek z kobietą:)
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

witam mam 20 lat i chyba jestem gejem,sam niewiem, dziewczyny mnie jakos nie kreca raz mialem jedna dawno temu, chcialbym w koncu wiedziec kogo tak naprawde wole, o dziewczynach praktycznie nie mysle, nie rozumiem tego wsiokowatego zachowania ogladania sie za dziewczyna, niewiem po co (chyba ze to tylko wedlug mnie wies ), a na chlopakow zwracam uwage,ale sam niewiem dlaczego, na to jak sie ubieram czy inni tez. nie chce byc do konca zycia sam. na jakichs gejowskich filmach ktos sie dowiaduje ze jest gejem pozbajac kogos i zyja dlugo i szczesliwie a rzeczywistosc jest calkiem inna. a nie bede chodzil do jakichs gejoklubow czy portale dla homo poniewaz ja nie wiem jaka mam tak naprawde orientacje.. czy to normalne w tym wieku ?

Odnośnik do komentarza

pedalll mysle ze jesyes gejem i musisz się z tym pogodzić. Każdy może znaleźć miłość jeśli tylko chce, nie martw się. Ja również jesyem gejem, mam 19 lat i do tej pory nie byłem w związku ale nie tracę nadziei ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...