Skocz do zawartości
Forum

Czy ma sens pokazywanie obojetnosci


Gość Kasia092

Rekomendowane odpowiedzi

Na krótką metę, to wzbudzenie zazdrości może dobrze zrobić. Najgorzej to pokazać własną słabość - jak facet myśli, że dziewczyna jest na każde jego skinienie, że to właśnie jej tak bardzo zależy... Młodzi chłopcy tak mają, są niedojrzali, lubią stosować manipulację. To jest dziecinne i być może dość typowe dla chłopców? (Niektórym tak zostaje na całe życie). Ja bym radziła, podobnie jak komentujący wcześniej - nie dawać znać po sobie, że czujesz jakieś głębsze uczucie. Wręcz przeciwnie, musisz wzmocnić poczucie własnej wartości; szanuj się i traktuj go z rezerwą. Patrz jedynie na własny interes, własne potrzeby, bądź asertywna i wymagająca! Musisz się liczyć jednak z tym, że tym sposobem wzbudzisz najprawdopodobniej jego zainteresowanie jedynie na jakiś czas. Młodzi chłopcy chcą poznawać wiele dziewczyn i mało który z nich swój związek uważa za trwały. Sama też nie traktuj swoich młodzieńczych związków jako "te właśnie"... raczej rozglądaj się, porównuj, obserwuj... - masz czas, nie deklaruj się uczuciowo :), żebyś nie żałowała swoich wyborów i nie płakała przez kogoś, kto nie jest tego wart :).

Odnośnik do komentarza
Gość Kasia092

Minęło tyle dni. Nie widzieliśmy się . w sumie się tylko klocilismy. Powiedziała mu że ma mnie i nasz związek gdzieś i że ją nie nauczyła się jeszcze mieć wyje*ne jak on. On uważa że problemu nie ma. Minęły dwa tygodnie jak się nie widzieliśmy. Wczoraj powiedział że może do siebie nie pasujemy skoro mi jest źle. Powiedziała mu wprost " skoro tak uwazasz to zakończmy to i będzie pomproblemie" nagle zmienił pozycję, pytał dlaczego tak uważam aż zabrakło mu argumentów i zaczął pisać " normalnie". Od wczoraj się znowu nie odzywa. A ją pomimo takich zachowań nie umiejętności z nim zerwać. Jestem tak poszarpana emocjonalnie. Boje się być sama. Mój mózg chce a serce powstrzymuje. Jestem w du* pie.

Odnośnik do komentarza

Facet posiada prawdopodobnie tzw. osobowość psychopatyczną, tzn. nie zwraca uwagi na uczucia innych a jedynie myśli o sobie, potrafi również świetnie udawać. Najlepiej będzie dla Ciebie, jeżeli jak najszybciej zrezygnujesz z niego. Dopóki tego nie zrobisz, będziesz przeżywać przez niego wiele cierpienia, tak jak teraz albo jeszcze gorzej. Ale może już tego nie potrafisz? :)
Poczytaj o tym zaburzeniu tu: http://www.sympatiaplus.pl/artykul/1503,u-boku-psychopaty.html

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobrze ze jestes konsekwentna wobec swojego faceta.
Nie mozesz pozwolic zebys za nim latala.
Mezczyzni nie lubia jak sie ich zdobywa to oni wola zdobywac kobiete i sie o nie starac.
Pokaz mu ze tez Ci na nim nie zalezy i jest opcja iz go zostawisz albo sie ocknie i zacznie o Ciebie dbac tak jak to powinno wygladac od prawdziwego faceta.
W innym razie zostaw go bo tego kwiatu to pol swiatu.
Napewno znajdziesz bardziej wartosciowego mezczyzne co bedzie dbal o Ciebie.
Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...