Skocz do zawartości
Forum

Niepokój o związek


Gość basiaba

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem z chłopakiem już ponad 2 lata i układa się między nami bardzo dobrze, kocham go i nie wyobrażam sobie bez niego życia. Jednak ostatnio ja zaczęłam toczyć bitwę ze sobą, coś dziwnego zrodziło się w mojej głowie...tak jakby niepokój o nas. Nie mogę jeść ani spac, jestem bardzo zmęczona. Jednak gdy jestem lub rozmawiam z moim chłopakiem wszystko jest ok. Nie wiem co powinnam zrobić. Myślicie że potrzebna jest mi wizyta u psychologa?

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkaf

Chyba masz za dużo wolnego czasu, bo zazwyczaj wtedy ludzie tracą czas na głupie myśli. Być może psycholog pomoże Ci zdać sobie sprawę, jak niepotrzebne są te myśli. Z drugiej strony, być może podświadomie czujesz, że coś jest nie tak... Porozmawiaj o swoim związku z partnerem.

Odnośnik do komentarza

Może po prostu jest za dobrze i ciężko jest Ci w to uwierzyć? Po prostu jesteś w szczęśliwym związku - ciesz się z tego i doceń to. Jeśli będziesz rodziła w sobie niepokoje, będziesz się stresowała i wszystko zacznie się psuć. Odpędź te myśli od siebie i ciesz się spełnioną miłością. Uwierz, że spotkała właśnie Ciebie i że może być tak zawsze. Najważniejsze, to nie szukać dziury w całym. Jeśli jednak lęki o których opowiadasz pojawiają się także z innych powodów i zakłócają Twoją codzienność, warto udać się w tej sytuacji do psychologa, ponieważ może to być początek nerwicy lękowej. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...