Skocz do zawartości
Forum

Co zrobić, by się nie zakochać?


Gość monika2005

Rekomendowane odpowiedzi

Gość monika2005

Mam 31 lat,poznałam fajnego chłopaka,łączy nas przyjaźń i sex,taki mamy układ,jest nam ze sobą dobrze,świetnie się dogadujemy,możemy o wszystkim porozmawiać,problem w tym że on jest dużo młodszy,a ja czuję,że się w nim zakochałam,chociaż nie chcę tego uczucia.Rozmawiałam z nim że na dłuższą metę taki układ nie wytrzyma,że w końcu pojawi się uczucie,on jest tego świadomy,ale mówi,że w naszym przypadku są rzeczy których przeskoczyć się nie da,nawet jakbyśmy oboje chcieli tego by być razem.Co mam zrobić aby się w nim nie zakochać?

Odnośnik do komentarza
Gość renata6k

Chyba już się w nim zakochałaś i teraz jedynie zerwanie tej znajomości może Ci pomóc, ponieważ ciągnięcie tego dalej będzie dla Ciebie emocjonalną męczarnią. Jeśli jasno stawiacie sprawę, że nie możecie być razem, że tego nie chcecie to nie ma co się oszukiwać - ten układ się nie sprawdzi.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli nie chcesz się zakochac i nie chcesz, aby partner się zakochał, najlepiej zakończyć tę zanjomość. Nie mówię, że macie przestać utrzymywać kontakt, ale przynajmniej zrezygnowac z seksu i ostudzić zachowanie względem siebie. Tego typu relacje są bardzo trudne, ponieważ często jest tak,  że obie strony godzą się na seks i nic więcej, niestety problem pojawia się, gdy jedna ze stron się zakochuje - tak jak prawdopodobnie jest w tym wypadku. Aby zaoszczędzić sobie cierpienia i rozczarowania, najlepiej dmuchać na zimne i zawiesić spotkania na jakiś czas.

Odnośnik do komentarza

Skoro już się zakochałaś to pytanie chyba trochę spóźnione. Dlaczego niby miało by sie wam nie udać. Bo co różnica wieku... Jak dla mnie to jest po prostu strach przed zaangażowaniem się, Idziecie na łatwiznę. Skoro Ty już się zaangażowałaś to wasz układ już się sypną trzeba tylko się dowiedzieć czy Twój partner też coś do ciebie czuje czy nie. Jeżeli czuje to samo co ty to nie patrzcie na to co ludzie powiedzą tylko bądźcie szczęśliwi. Ludzie zawsze bedą mówić wiec tym sobie głowy nie zawracajcie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...