Skocz do zawartości
Forum

Kiedy przestanie boleć?


Gość Ktoś345

Rekomendowane odpowiedzi

Jak przestać myśleć o byłym mężu? Jak przestać go kochać mimo wszystko? Fakt, że zabierał ją w 'nasze' miejsca, spędził święta z nią powinien wszystko zakończyć, zabić nadzieję. A jednak wywołuje smutek i ogromny ból. Wychodzenie do ludzi, próba poznania kogoś nic nie pomaga. Widzę coraz mniej sensu w tym wszystkim. Nie potrafię powstrzymać łez.
Jak sobie z tym poradzić? Są jakieś tabletki na to, żeby przestać czuć?

Odnośnik do komentarza

Dziękuję, że odpowiedzieliście.

Wciąż słyszę 'z czasem ci przejdzie' lub 'czas uleczy rany'. Niestety to nie pomaga. Minie prawie rok odkąd odszedł a nie boli mniej. Każda informacja o nim i jego kobiecie boli i mam wrażenie, że ostatnio boli jeszcze bardziej. Staram się unikać informacji o nich, ale nie udaje się zupełnie od tego odciąć :(
Nie wiem już co robić. Czuję, że długo tak już nie wytrzymam.

Odnośnik do komentarza

Może warto byłby w twoim przypadku zapisać się na wizytę do psychologa. Czasami pomaga jedna lub kilka wizyt. A być może konieczna będzie dłuższ terapia. W każdym razie rozmowa z psychologiem lub psychoterapeutą pomoże Ci innaczej spojrzeć na twój problem. To pomoga, wiem to po swoim przykładzie. Odemnie odeszła niedawno narzeczona, co prawda dalej jest mi ciężko, ale z każdym dniem czuję się lepiej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...