Skocz do zawartości
Forum

Córka wstydzi się rodziców


Gość Ivona 39

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy córkę 17 lat, od jakiegoś pół roku zaczęła się wstydzić nas. Nie wiemy dlaczego?
Nawet gdy się kąpie to zamyka kluczem drzwi za sobą.
Nigdy tego nie robiła wcześniej.
Nie wiemy o co chodzi ? przecież to tylko dziecko .
Nie wiemy dlaczego zaczęła nas się wstydzić.
Jesteśmy jej rodzicami.
Jak jestem w wannie to ona przychodzi do mnie żeby porozmawiać , i tak samo ona robiła. Ale teraz się jakoś zamknęła w sobie.
Nie wiem ale wydaje mi się że jest coś z nią nie tak

Odnośnik do komentarza
Gość Dorotkaaa

Eminem98x
Moim zdaniem to nic dziwnego . 17 lat to już nie takie dziecko , może po prostu potrzebuje trochę prywatności ?

A moim zdaniem to nie wiek tylko zaufanie . W tym roku skończę 19 lat. Może dla ciebie to głupie ale nie czuję się ograniczona ws stosunku do rodziców .
Kiedy biorę kąpiel to nie zamykam się ,bo poco .
Przecież nikt mnie nie napadnie.
Jak wychodzę z łazienki to mam na sobie tylko klapki.
Tak na marginesie .....
A jak u ciebie było albo jest. Ja na przykład opalam się nago z mamą na działce . Jak jest ciepło.
I po co ta prywatność?

Odnośnik do komentarza
Gość Fan Club Trolling

Danuta718
A może jesteś erotomanem i każdy ma dość Twoich wymyślonych ,,problemów"? Bo ewidentnie coś mi tu nie gra :P.

Idąc tym tokiem myślenia i zarzuceniem wszystkiego czego do tej pory dokonaliśmy na owej stronie, to wnioskujemy, iż nie miała by pani nawet w czym się wypowiadać. Biorąc pod uwagę nasze statystyki z tego roku śmiem zdecydowanie stwierdzić, że nasza grupa jest głównym motorem napędowym tego forum.Proponujemy zmienić lokal na bardziej odpowiadający pani wymaganiom, a komentowanie zostawić, profesjonalnym ludziom.

Odnośnik do komentarza
Gość Danuta718

Fan Club Trolling
Proponujemy zmienić lokal na bardziej odpowiadający pani wymaganiom, a komentowanie zostawić, profesjonalnym ludziom.

To forum publiczne i każdy ma prawo się wypowiadać, a jeśli komuś to nie odpowiada to równie dobrze sama mogę pokazać ,,drzwi" :).
A z tego co pisze autor/ka/i Dorotka widać że po pierwsze to może być ta sama osoba a po drugie gdybyś regularnie wchodził na to forum to byś zauważył duże podobieństwo do kilku innych wątków założonych na przestrzeni wielu miesięcy. Chodzi mi m.in. o wątki ,,nasza córka paraduje nago po domu" czy ,,moi sąsiedzi widzieli mnie nago w saunie". Było tego jeszcze więcej ale już nie pamiętam tytułów.
Także wpierw radzę sprawdzić czy słusznie osądzasz a dopiero potem krytykować. Bo rozumiem że jadę dość ostro i większość się podpisze pod Twoją wypowiedzią ale to jeszcze nie powód żeby się odpłacać podobnym :).

Odnośnik do komentarza

Lena V.

Nawet przestałam komentować na tym forum, bo spora część "problemów" to wymyślone twory jakiegoś trolla. Często ktoś umyślnie nakręca chodliwe tematy.

Ale przecież tak już jest od bardzo dawna:-)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Lena V.

Nawet przestałam komentować na tym forum, bo spora część "problemów" to wymyślone twory jakiegoś trolla. Często ktoś umyślnie nakręca chodliwe tematy.

Żeby tylko dotyczyło problemów ...,nie wspomnę o tych co komentują pod różnymi nickami oprócz zalogowanego:P

To wszystko zniechęca...

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość Fan Club Trolling

Lena V.

spora część "problemów" to wymyślone twory jakiegoś trolla. Często ktoś umyślnie nakręca chodliwe tematy.

Muszę panią niestety rozczarować, ale nasza grupa składa się na chwilę obecną z 8 osób, a nie z 1. Każda osoba jest zobowiązana do wystawienia 1 tematu dziennie co w efekcie daje nam łącznie, aż 8 chodliwych tematów na dzień, które pochodzą tylko od nas. Nigdy nie będziecie mieli pewności czy wypowiadacie się w życiu prawdziwego człowieka, czy jednak w zmyślonym życiu, jakiegoś trolla. Ale jedno jest pewne. Każdy problem jest związany z życiem i tego należałoby się trzymać.

-Danuta718 Niestety ale muszę panią rozczarować lecz te tematy o których pani wspomniała także pochodzą od nas:-)

Odnośnik do komentarza

Fan Club Trolling

Każda osoba jest zobowiązana do wystawienia 1 tematu dziennie co w efekcie daje nam łącznie, aż 8 chodliwych tematów na dzień, które pochodzą tylko od nas. Nigdy nie będziecie mieli pewności czy wypowiadacie się w życiu prawdziwego człowieka, czy jednak w zmyślonym życiu, jakiegoś trolla

Ale po co? Jaki sens?
A tak z ciekawości zapytam, co to jet w ogóle za klub? Macie jakieś inne cele oprócz trollowania?

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość Dark_Rivers

Oj co jest? Wyczuwam wielką niechęć z Twojej strony. Czyżby ta namiastka prawdy, którą oznajmił tobie i innym nasz alfa, tak cholernie ciebie zdegustowała do wypowiadania się w innych tematach. Przylazłaś tutaj z nadzieją, że dostaniesz dalsze odpowiedzi? Zapomnij, rozumiesz. .Zapomnij, że kiedykolwiek ktoś z naszej paczki zdradzi takim jak ty cokolwiek. Fan Club jak tu wejdziesz to proszę cię nie odpowiadaj , a najlepiej to działajcie anonimowo. Po co te konta no

Odnośnik do komentarza
Gość Danuta718

Dark_Rivers
Oj co jest? Wyczuwam wielką niechęć z Twojej strony. Czyżby ta namiastka prawdy, którą oznajmił tobie i innym nasz alfa, tak cholernie ciebie zdegustowała do wypowiadania się w innych tematach.

Oj, co D.R.? Ja również wyczuwam wielką niechęć w stosunku do mnie. Ale wiesz, sam jesteś sobie winny, bo wpierw mnie podpuszczałeś a teraz się wycofujesz? Jakie to typowo męskie :P. Ale dzięki za urozmaicenie mi czasu, czasami naprawdę fajnie się z Tobą pisało :*
I się obawiam że ja i js razem w klatce to jednak zły pomysł, pewnie już po godzinie nastała by tam grobowa cisza...

Odnośnik do komentarza
Gość Dark_Rivers

Chyba mnie źle zrozumiałaś. Ja na tym portalu nikogo nie szukam do związku. A tak poza tym, to nie spodziewałem się, że możesz moje głupie posty w taki właśnie sposób odebrać. Nigdy do Ciebie się nie przystawiałem. Źle mnie odebrałaś i tyle, no :-)

Odnośnik do komentarza
Gość Danuta718

Bez obaw, wyluzuj, traktuję to wszystko z przymrużeniem oka. Nie traktuję tego na poważnie :). Fajnie jest się trochę podroczyć ale na pewno nie traktuję tego osobiście więc nie masz się czego obawiać :D. Ale dziękuję, chyba przez miesiąc nie uśmiałam się tyle co dziś, widać masz na mnie dobry wpływ ;).

Odnośnik do komentarza
Gość Fan Club Trolling

ka-wa][quoteFan Club Trolling

Ale po co? Jaki sens?
A tak z ciekawości zapytam, co to jet w ogóle za klub? Macie jakieś inne cele oprócz trollowania?

Niestety ale nie mogę udzielić odpowiedzi na pani pytania przykro mi bardzo

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...