Skocz do zawartości
Forum

Nie wiem jakiej jestem orientacji.


Gość Orientacjajakaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orientacjajakaa

Tak jak wyżej. Nie wiem co mam robić. Zaczęłam się umawiać z chłopakami bo zawsze mnie otaczało takie środowisko. Pierwszy pocałunek miałam z przyjaciółką i mimo, że byłam i jestem w związku z chłopakiem, to wydarzenie pamiętam jako najbardziej pozytywne. Całowałam się z paroma dziewczynami, ale nigdy z nimi nie spałam. Obecnie jestem w związku, ale seks nie jawi mi się zbyt dobrze. Może jako nowe doświadczenie i orgazm, może jakieś połączenie, ale nie robię tego chętnie i często. Jak sprawdzić swoją orientacje? Póki co określam się od 14 roku życia jako biseksualna, ale nadal się zastanawiam, czy jakby nie otaczało mnie więcej lesbijek nie byłabym po prostu czystą lesbiją.. Z drugiej strony jakbym była, to chyba by mnie faceci wcale nie pociągali, no nie? Pytam anonimowo. Z psychologiem ani nikim innym nie chcę rozmawiać. Nie potrafiłabym.

Odnośnik do komentarza

Pewnie jesteś bi, ale skoro seks z facetem Cię nie kręci... Może związałaś się z facetem z innych względów? Chciałaś sprawdzić czy to na pewno nie ciągnie Cię do facetów, że może wmawiasz sobie bycie lesbijką, może nie byłaś pewna czy jesteś lesbijką? Może podświadomie czułaś presje rodziny i naszą polską stereotypową"normę", czyli facet plus kobieta? Myślę, że jesteś po prostu lesbijką. Poznaj jakąś kobietę, na pewno będziesz szczęśliwsza. Po co się męczyć i robić coś na siłę? Natury się nie zmieni. A ludzie niech sobie myślą co chcą i nie zwracaj na nich uwagi, kieruj się swoim dobrem i szczęściem. Ja jestem w szczęśliwym związku z kobietą. Faceci nigdy mnie nie kręcili. Nie żałuję decyzji, że postanowiłam wyjawić swoją orientację, chociaż to trudny temat. Poznałam najwspanialszą istotę na świecie i to z Nią chcę spędzić resztę życia.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie!

Nikt nie jest w stanie określić za Ciebie, jaką masz orientację seksualną. Tylko Ty jesteś w stanie dokonać takiej oceny. Ile masz lat? Jeśli jesteś w wieku nastoletnim, możliwe, że Twoja tożsamość psychoseksualna jeszcze się kształtuje. A brak satysfakcji z seksu z mężczyzną może wcale nie wskazywać na fakt, że jesteś bi- czy nawet homoseksualna, ale po prostu wynikać z małego doświadczenia seksualnego, niskich umiejętności mężczyzny czy nieznajomości własnego ciała. Przyczyn jest wiele. Daj sobie czas i przestrzeń, by poznać siebie i swoje potrzeby, a jestem pewna, że w końcu będziesz wiedziała na 100% z kim chciałabyś spędzić resztę życia. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość Zastanawiamsiemocnoo

Określam się jako bi, ale coraz częściej chodzi mi po głowie, że to wina wszechobecnego heteroseksualizmu i gdybym żyła w bardziej zróżnicowanym społeczeństwie to byłabym po prostu les. Jak byłam młodsza to pamiętam, że się tego bałam. W podstawówce biegała za mną pewna dziewczyna, która przez długi czas uważała, że mnie kocha. Poczułam coś i się tego przestraszyłam. Znienawidziłam ją. Później jak przestałam o tym myśleć przeżyłam pierwszy pocałunek z moją przyjaciółką. Też się tego wstydziłam. Udawałam, że tego żałuję, choć tak nie było. Dalej obracałam się raczej wśród heteryków, choć dziwnym sposobem koleżanki bardzo hetero mi ulegały i całowały się ze mną Czy same podrywały. Hehe miły komplement, jakby nie patrzeć. A obecnie? Strasznie mnie kobiety onieśmielają. Faceci czasem też, ale nie tak jak płeć przeciwna. Nogi mi potrafią mocno zmięknąć na widok pięknej niewiasty czy słów zabraknąć... cholera

Odnośnik do komentarza

Jest tylko jeden sposób aby się przekonać .
Nie słuchaj tego co mówią inni , nie myśl o tym jakiej jesteś orientacji tylko po prostu umów się z kimś , posłuchaj instynktu kogo chcesz mieć przy boku . I jak Ci podpowie , że to kobieta to niema co się zastanawiać tylko zerwij z tym chłopakiem jak najprędzej i szukaj swojego szczęścia , bo później może być za późno albo później możesz mieć nie małe problemy . Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Gość Dark_Rivers

Cóż, jakby nie patrzeć, to każda kobieta ma coś z lezby. Nawet stare mężatki mają na boku kochanki. Dobrze, że po okresie dojrzewania męska rasa staje się ustabilizowana psychiczne bo inaczej ten świat dawno już chyba przestałby istnieć :P

Odnośnik do komentarza
Gość szczery pan

Dark_Rivers
Cóż, jakby nie patrzeć, to każda kobieta ma coś z lezby. Nawet stare mężatki mają na boku kochanki. Dobrze, że po okresie dojrzewania męska rasa staje się ustabilizowana psychiczne bo inaczej ten świat dawno już chyba przestałby istnieć :P

Życie nauczyło mnie jednego - z facetami jest dokładnie identycznie. Każdy mężczyzna ma coś z geja. Nawet starzy mężowie mają na boku kochanków. Skąd wiem? Bo w tym roku kilku takich szczęśliwych mężów już przeleciałem.

Odnośnik do komentarza

Przez takich właśnie "szczerych panów" ludzie mają takie, a nie inne wrogie i stereotypowe nastawienie do osób homoseksualnych. Jednak na szczęście to wyjątki i większość z nas tworzy wierne i szczęśliwe związki aż po grób.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...