Skocz do zawartości
Forum

Mam dość


Gość bezradna 1254555

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bezradna 1254555

Mama ma problem z babcią która mówi o mojej mamie nie stworzone rzeczy i wykańcza ją psychicznie ale każdy podchodzi do tego że jest jakiś konflikt matki z córką. To jest śmieszne że lekarze dopatrują się tu konfliktu. Chciałabym wiedzieć na jakiej płaszczyźnie miałby być konflikt ? Czego on miałby dotyczyć ? Dla mnie jest jasne jeżeli babcia uważa że jest truta i oczernia własna córkę o pobicie to znaczy że coś ma z głowa skoro to kłamstwa. Dlatego się pytam co mam zrobić jeżeli babcia twierdzi że jest zdrowa i nie pójdzie do psychiatry ani psychologa. Co ja mam zrobić ? Gdzie mam szukać pomocy ? A może nie ma lekarza który potrafi pomóc chorej kobiecie ?

Odnośnik do komentarza

Czytam to i nie wiem co napisać. Piszesz o konflikcie czy jakiś lekarz który rozmawiała z Twoja babcia i mamą tak powiedział ? Napisałaś że babcia nie pójdzie do psychiatry ani psychologa to kto stwierdził że to jest konflikt ? Lekarz rodziny ? Czy może osoby postronne? Ale jeżeli Twoja babcia uważa że jest truta to dlaczego nie pójdzie do kogoś innego albo do domu opieki ? Problem jest rozwiązany.

Odnośnik do komentarza

A może wybierz się do lekarza, powiedz mu to wszystko i spytaj, co w tej sytuacji można zrobić?
Babcia może da się namówić jak powiesz że skoro jest zdrowa to co jej zaszkodzi zyskać potwierdzenie u lekarza. Rzeczywiście normalne to nie jest i może wskazywać na zaburzenia, a jak będzie się to dalej ciągnęło, to Twoja mama może się znaleźć w jeszcze gorszym stanie psychicznym niż babcia teraz.

Odnośnik do komentarza
Gość Dark_Rivers

@bezradna 1254555 Specjalista zawsze jakiś by się znalazł, ale co z tego skoro Twoja babcia wychodzi od razu z założenia, że jest zdrowa i żaden lekarz jej, nie jest potrzebny. Niestety, ale na chwilę obecną nic nie możesz zrobić, w tej sprawie. Musisz razem ze swoją Mamo po prostu jakoś przeżyć te ciężkie chwile z nadzieją, że kiedyś może jej się poprawi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...