Skocz do zawartości
Forum

to skomplikowane


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niedawno na internecie poznalam chlopaka w moim wieku z mojego miasta, był miły i chciał mi pomóc. Chyba się nim trochę zauroczyłam, raz sie calowalismy. Przywiazalam sie do niego, lecz jest problem że on wgl nie ma dla mnie czasu i mowi ze nie w glowie mu teraz zadne dziewczyny, on jest dosyc specyficzny i wiecznie zajety. Mialbyc "zwiazek" friends with benefits ale ja sie nie zgodzilam. Teraz sie strasznie napaliłam na tego chłopaka i chciaąłbym abysmy sie spotkali choć raz (to chore). Uważa się że jak facet ma ochote na seks to wszystko jest ok, ale jak kobieta chce tego od faceta (z ktorym nie jest w zwiazku ale ja pociaga) to juz szmata, która się nie szanuje. Nie wiem już sama, ja podobno mam jakieś tam zabuzrenia osobowości dlatego nie mogę patzreć krytycznie na rzeczywistość. Dodam ze ten chlopak chcialby sie spotkac w hotelu(w ktorym od jakiegos czasu mieszka; on ma 22 lata tak jak ja). Mam mętlik w głowie ...

Odnośnik do komentarza

Sprawa jest dość prosta. Chłopak nawet specjalnie się nie ukrywa z tym, że zależy mu na seksie, a nie prawdziwym związku. Decyzja należy tylko do Ciebie. Czy chcesz być jedynie sprowadzona do roli kobiety, która ma go zaspokajać seksualnie, czy jednak zależy Ci na czymś więcej? Jesteś dorosłą osobą, więc wybór należy tylko do Ciebie. Pamiętaj jednak, by świadomie nie pozwolić się skrzywdzić. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za odpowiedź. Lecz to też tak do końca nie jest bo on mówi żebyśmy się z seksem nie spieszyli. Chciałby się tylko przytulić i całować itd ale do seksu się nie garnie specjalnie...to ja już nie wiem. Ostatnio ja odnowilam kontakt bo niedawno powiedział abym się od niego "odpiepszyla" i nie lubi kiedy często gadam o seksie i jak wysyłam mu jednoznaczne foty. To on sam zaczął te znajomość. Pociesza mnie tylko fakt że on nie chce żadnej dziewczyny a nie nie chce tylko mnie

Odnośnik do komentarza

Wysyłasz mu jednoznaczne foty?
Powiedział, że masz się od niego odpieprzyć, a ty nadal szukasz z nim kontaktu?
Widać wyraźnie, że cię nie szanuje, że ma cię za szmatę, jak to sama napisałaś.
To zapewne jest normalny chłopak, a takich na szczęście jest wielu, który szuka czegoś więcej w dziewczynie, a nie tylko seksu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...