Skocz do zawartości
Forum

Ból nogi


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie. Mam problem ponieważ jakieś 2lata temu zaczęła mnie boleć lewa lydka, nie wiem dlaczego.. W końcu się wystraszylam i poszłam prywatnie do chirurga naczyniowego na badanie nogi, było to w lipcu 2014 roku. Lekarz stwierdzil że mam tak zdrowe żyły e nodze że jest zdziwiony że przyszłam. Lecz niedawno ból znowu powrócił, dodam że mam siedząca pracę przez 8 godzin dziennie. Do tego mam bóle kręgosłupa.. Noga nir jest ani opuchnieta ani zaczerwieniona, czuje w niej pulsowanie Oraz przepływ krwi. Boję się że to zaktzepica... Dodam że mam depresję lekowa i wiadomo że jestem na tą chwilę wystraszona i nie mogę normalnie funkcjonować. Czy to może być od nerwów? Bardzo proszę o pilną odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

Czy ona boli bardziej w dzień, czy jak idziesz spać i chcesz zasnąć a ból Cię budzi?
Nie zaszkodzi, zanim doktory znów Cię obadają zacznij brać magnez, tak po 3 tygodniach sprawdz jak się czujesz.

Boli kręgoslup od siedzącej pracy, a chodzisz na jakas formę ruchu- joga, pilates. Te zajęcia wzmacniają mięśnie wokoł kręgosłupa.

Zdrówka życzę.

Odnośnik do komentarza

Noga może boleć od kręgosłupa.
A na kręgosłup najlepsze są ćwiczenia.
Wspaniały jest basen, dobre spacery.
Możesz sobie nastawiać muzykę - i tańczyć, lub ćwiczyć.
Do tego wszystkie ćwiczenia na leżąco.
Na plecach i na brzuchu . Podnoś nogi i ręce, rób kołyskę, "pływaj"- itp.
Podstawą jest wzmocnienie mięśni kręgosłupa. Nie lekceważ tego, bo ból będzie się pogłębiał.
Ćwicz, a zobaczysz poprawę zdrowia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...