Skocz do zawartości
Forum

Elektryczny papieros


Liv17

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie z innej beczki, możliwe, że ten temat tutaj nie pasuje. :D
W jakiej temperaturze (chodzi mi na zewnątrz) można palić elektrycznego papierosa?
Bo wiadomo to jest para wodna, w zime zamarza no i można sie nabawić chorób, a tego nie potrzebuje.
Ogólnie to się zastanawiam, które papierosy są zdrowsze te elektryczne czy zwykłe?
Zdania są na ten temat podzielone, wiadomo, że żadna z tych rzeczy nie jest zdrowa, ale coś z tego musi być lepszym złem. :)

Odnośnik do komentarza

Ja uważam, że elektryczny papieros jest zdrowszy, bo nie ma tych smolistych trucizn. To one osiadają na płucach i upośledzają oddychanie.
Do tego wydalają dwutlenek węgla, stąd często jest "kac papierosowy" czyli zatrucie.
Elektryczny papieros dostarcza tylko nikotynę.
Taki papieros trzymasz w kieszeni, jest dość ciepły, więc nie powinien zamarznąć na dworze.
Oczywiście, najlepiej jest nie palić.

Odnośnik do komentarza

Liv17
Jesteś jakiś nienormalny?
Jeśli nie umiesz czytać to się nie odzywaj.
Pytam się osoby, która ma o tym większe pojęcie, a jak widze Ty nie masz żadnego pojęcia.

A ty jesteś normalny? masz 12 lat czy jesteś po prostu głupi?
Zadajesz takie pytania na forum psychologicznym? jak tu w ogóle trafiłeś skoro umiesz posługiwać się komputerem jak widać i umiesz pisać to nie umiesz wpisać w wyszukiwarce "forum epalaczy".
jeszcze jakbyś znalazł jakieś forum ogólne ale na psychologicznym to tak jak wejść do sklepu z ciuchami i pytać się o kiełbase.
Albo dziecko odstaw tego e papierosa bo nie dorosłeś do niego zadając takie durne pytanie albo głupcze wysil szare komórki to może znajdziesz odpowiednie forum.
Powiem ci tylko, że człowiek naturalnie też wdycha zimne powietrze a wydycha parę wodną bez e papierosa i nie zamarza ona przed twarzą.

Odnośnik do komentarza
Gość Dark_Rivers

Skoro sama widzisz, że do żadnej kategorii nie pasuje twoje pytanie to po jakiego grzyba na siłę, je tu wciskasz.Nie wiem czy ty jesteś taka tępa, czy po prostu aż tak głupia, że nie wyszukasz tego co ciebie tak interesuje, chociażby na stronie producenta.A może ty nie łapiesz prostych informacji związanych z elektrycznym papierosem, a jego zastosowaniem o pisanych przez producenta.Trzeba ci to wszystko bardzo dogłębnie jaki powoli rozkładać na części pierwsze tłumaczyć w pięćdziesięciu postach jak dziecku by cokolwiek tobie wpadło, do tej pustej wydmuszki.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że nawet na stronie producenta wszystkiego nie napiszą związanego z niebezpieczeństwem palenia epapierosów. Słuchalam kiedyś wywiadu z lekarzem, który zwrócil uwagę, że jest to nowinka i jeszcze nikt nie mial do czynienia z człowiekiem (i jego płucami) po np. 20 lub 40 latach palenia i nie jest takie pewne, ze nie "zamienil stryjek siekierkę na kijek". Zwrócil uwagę, że są one takie bardzo zapachowe i nie jest to chemicznie podane co to są za związki, jaki wpływ mają na nasz organizm. Czyli niestety, palenie dalej szkodzi czlowiekowi!

Odnośnik do komentarza

Do autorki: Zanim zaczniesz pytać innych o cokolwiek, naucz się najpierw prostych zasad kultury dyskusji. Rozumiem, że matka cię nie wychowała, a gimnazjum to tylko utrwaliło, ale świat nie kończy się na tym i nikt normalny tego twojego chamstwa tolerować nie będzie i na pytania nie będzie ci odpowiadać, gdyż nie szanujesz innych.
A teraz zjedz snickersa, bo za bardzo gwiazdorzysz.
A na koniec możesz mi podziękować za ten wpis.

Odnośnik do komentarza
Gość Dark_Rivers

Dobra dziewczyny, dajcie sobie po razie i do stołu siadajcie ale to już:3 Rivers dziś jest mistrzem patelni złotą waro i zrobił na wieczór mega pysznie wybujale wyglądające rozkwitające w biały narcyz, przepiękne wizualnie naleśniki.Z racji z tego, iż są to moje pierwsze naleśniki, które udało mi się ulepić w swoim zwariowanym życiu wprost ze świeżutkiej wydzieliny skunksa, oka złocistej ropuchy i pazura kotołaka, który to dostałem od szanowanego królika Teofila trzeciego i z którym to kilka godzi temu miałem zaszczyt obalić 0,75l gorzały na dwóch, pod trzepakiem to muszą być one naprawdę smaczne :P Zapraszam :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...