Skocz do zawartości
Forum

Kobiece lesbijki


Gość Warkoczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu męskie lesbijki mają o wiele łatwiej? Naprawdę już mnie to denerwuje. Jestem kobiecą lesbijką i o wiele trudniej jest mi znaleźć dziewczynę. Mam długie włosy, jestem wysoka, ubieram się jakby modnie, maluje się szminką czasami, jestem szczupła. Większość kobiecych lesbijek leci na imitacje chłopców, a męskich osobiście dużo nie znam, poza tym odrzucają mnie. Po męskich lesbijkach od razu widać jakiej są orientacji, dlatego łatwiej jest im poznać kogoś, załóżmy w klubie, czy nawet na jakiejś imprezie, a mnie jak już ktoś podrywa to jest to facet! O klubach nie mowię, bo jest to wtedy większa liczba facetów. Zresztą, nawet jak poznam jakąś dziewczynę, która wpadnie mi w oko i próbuje z nią poflirtować, to ona się oczywiście nie domyśli, bo uznaje to co mowię za zwykle komplementy od koleżanki. I nie piszcie żeby mowić na wstępie "hej, podrywam cię" bo to naprawdę jest nie takie łatwe i do tego niesmaczne.

Odnośnik do komentarza

Ja w ogóle nie wiem, jak się lesbijki poznają. Zawsze mnie to dziwiło, jest bardzo wiele problemów... np:
1. kobiet homo jest o wiele mniej, niż hetero, jednak jest to mniejszość
2. problem z rozpoznaniem, która jest lesbijką
3. obawy związane z ostracyzmem społecznym (niby ta tolerancja już jest, ale jednak nadal głęboko zakorzeniona w społeczeństwie jest niechęć do takich osób :( ) w przypadku ujawnienia swojej orientacji przed nieodpowiednią, niedyskretną osobą
4. do tego wszystkiego dochodzi standardowy lęk przed odrzuceniem, spotęgowany dodatkowo przez punkt 1 i 2...

Odnośnik do komentarza

Pocałuj znienacka kobietę która wpadła ci w oko i sprawdź jak zareaguje.
Jeśli cię odepchnie i się zdenerwuje to znaczy że nie jest lesbijką.
A jeśli zaakceptuje pocałunek wtedy wiadomo że nadaję się na partnerkę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...