Skocz do zawartości
Forum

Mam 20l nadal jestem dziewicą..


Gość Onaaa20

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 20l nadal jestem dziewicą..
Bo wstydze sie facetow,unikam spojrzen,denerwuje sie na sam widok faceta,jak na mnie patrzy zupelnie nie umiem sie zachowac w jego obecnosci,mam skrępowane ruchy sztywną mimike twarzy i zamykam sie w sobie...Nie mowiac o kontakcie wzrokowym...

Udaje niezainteresowaną,jak jakiś usmiechnie sie do mnie spojrzy to robie taka powazna [grozna] mine i już zniecheca sie do mnie..Dodam,że nie jestem najgorsza,widze,ze nawet duzo facetow oglada sie za mna,ale co z tego skoro jestem taka niedostepna i dzika..To zupelnie ich zniecheca,jeszcze zaden nie starał sie o mnie specjalnie bo moje zachowanie na wstepie odstrasa potencjalnego faceta..

Probowałam wiele razy,nie potrafie sie przełamac,na czacie nie mam problemu z pisaniem schody pojawiaja sie w realu...Jestem juz wtakim wieku,ze chcialabym miec juz to za sobą,odczuwam duze potrzeby ale nie umiem ,czuje jak miesnie mi się spinają,jak w głowie pulsuje...

Nie mam sił ;( Z takim wycofaniem społecznym bede do konca zycia sama,.Nigdy nie dowiem sie jak smakuje seks,jak to jest chodzic z kims za reke,przytulac sie...
Czy taka osobowość neurotyczna da sie jakos wyleczyc?bo bardzo utrudnia mi to funkcjonowanie i cieszenie sie zyciem...Zyje w swoim swiecie,bez celu,..bez przyszłości ;(

Pomocy co robić ?;( bo szczerze mówiąc przestało mi juz zależeć na zyciu

Odnośnik do komentarza

Dziewczyno ogarnij się! Bez obrazy ale takich wątków jak Twój było tu setki! A ja po raz kolejny odpowiem że ja mam 30 lat i taka sama sytuacja jak Twoja. No, może prawie bo ja się nie czuję stracona z tego powodu.

Nie przesadzaj, to nie przymus, że jak nie zaliczysz do 20 dwudziestu facetów to jesteś cio.a i nikt Cię nie będzie lubił. Na każdego przychodzi czas i pora i nikomu nic do tego.
Nic na siłę bo jak to się dobrze mówi ,,co nagle to po diable" :). W dzisiejszych czasach wiele kobiet odkłada ,,te sprawy" na bliżej nieokreślony czas bo liczy się dla nich nauka, kariera. Także głowa do góry i trzymaj się ;)

Odnośnik do komentarza

Onaaa20, napisałaś o dziewictwie jakby to była jakaś choroba. Spokojnie. Lepiej poczekać na faceta, który mimo Twojej nieśmiałości i niedostępności nie zrazi się i będzie o Ciebie walczył niż rzucić się w ramiona pierwszego lepszego, byleby nie być już dziewicą. Przecież to bez sensu. Później pisałabyś na tym forum, jak bardzo czujesz się zraniona, bo jakiś facet potraktował Cię w taki sposób. Daj sobie czas. Spotykaj się z ludźmi, rozwijaj swoje zainteresowania, znajdź swoją pasję. Nie żyj tylko myślą: "Kiedy w końcu przestanę być dziewicą". Seks to nie wszystko ;) Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jestem i idę o zakład że nie jedyną w tym wieku. I w przeciwieństwie do autorki nie wstydzę się tego, choć nie krzyczę na około że tak jest, to moja sprawa. Co niektórzy uważają mnie za doświadczoną ale po raz kolejny podkreślę że nie ze wstydu tylko bardziej z przezorności (kiedyś pewien chłopak się dowiedział o moim dziewictwie i dłuższy czas nie dawał mi spokoju, nie było to jakieś szczególne natręctwo jednak trochę dał popalić :P). I tak jak Autorka mogę się uważać za atrakcyjną. Tylko u mnie ogromne znaczenie odgrywa w równej mierze wpojona mi religijność i brak zaufania.

Odnośnik do komentarza

Z jednej strony dobrze jednak z drugiej strony co niektóre osoby uświadamiają mi, nie wiem jak to ująć żeby każdy mnie zrozumiał, ale powiedzmy że w końcu spotkam odpowiedniego mężczyznę i zastanawiam się jak zareaguje na wiadomość ze przed nim nikogo nie było. Czy nie odepchnie mnie mając świadomość że, zwarzywszy że wcale nie jestem żadnym pasztetem, że nikogo nie przyciągnęłam?
Autorka nie ma się jeszcze czego obawiać, jest jeszcze bardzo młoda i tak naprawdę czeka ją dopiero wiele ciekawych przeżyć. Owszem, jest jakaś presja ale nie w tym wieku.
Zresztą co innego 20 lat a co innego 30 i nie wiem co o tym myśleć...

Odnośnik do komentarza

Danuta718
Dziewczyno ogarnij się! Bez obrazy ale takich wątków jak Twój było tu setki! A ja po raz kolejny odpowiem że ja mam 30 lat i taka sama sytuacja jak Twoja. No, może prawie bo ja się nie czuję stracona z tego powodu.

Nie przesadzaj, to nie przymus, że jak nie zaliczysz do 20 dwudziestu facetów to jesteś cio.a i nikt Cię nie będzie lubił. Na każdego przychodzi czas i pora i nikomu nic do tego.
Nic na siłę bo jak to się dobrze mówi ,,co nagle to po diable" :). W dzisiejszych czasach wiele kobiet odkłada ,,te sprawy" na bliżej nieokreślony czas bo liczy się dla nich nauka, kariera. Także głowa do góry i trzymaj się ;)

Nei chodzi o samo stracenie wianka,ale sam fakt mojego odizolwoania sie od ludzi.Chciałabym chociaż przestac tak bardzo stronic od facetów, zebym mogla przy nich czuc się na luzie,.Nir chcę ciągle byc sama chować sie przed ludźmi i byc taka zamknięta w sobie. .Mam duże potrzeby i nie ukrywam ze mam duze cisnienie na to. .Wiem ze to zalosne ale w relau tłumie wszystkie emocje, dlatego piszę tutaj anonimowo by zyskac jakieś wsparcie porady bo czuje jak zycie mi ucieka ,i taa cholerna pustka ;( bezradność mnie wykancza

Odnośnik do komentarza

~liliputz
wiesz, nie martw się że masz 30. ja mam 19 ale wiem że dojdę do 30stki i nadal nie bede miała nikogo. A tata już teraz mnie straszy że mam mieć w wieku max. 24 lat chłopaka i dziecko bo inaczej żaden nie uwierzy mi w dziewictwo.

Czyli wychodzi na to że co dla jednego jest tym popędzającym trybikiem dla innych jest odstraszaczem :D.
Moja Babcia i Mama w momencie gdy ktoś coś ,,prorokował" mówiły że nie wywołuje się wilka z lasu natomiast kiedyś ktoś na tym forum napisał że myśli przyciągają zdarzenia. Zresztą przeczytajcie moje motto pod postem. Też wierzyłam, że wiele sytuacji jest nam niejako przypisane odgórnie i nie mamy na nie wpływu, dopiero pewna osoba uświadomiła mi mój błąd.

Także drugie panie, zakasujemy rekawy i do dzieła bo świat czeka otworem :D ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...