Skocz do zawartości
Forum

Tylko ja o tym wiem


Gość Milkaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wygląda następująco. Chłopak zerwał Z moją przyjaciółką po 4latach przez smsa stwierdzeniem, no trudno nie wyszlo nam. Po tygodniu zobaczyłam go z inną dziewczyną w niedwuznacznej sytuacji. Tylko ja o tym wiem ze ma inną, ona jest przekonana że poprostu się wypaliło i to wszystko. Nie chce jej o tym mówić, ale nie potrafie przed przyjaciółką ukrywać takie rzeczy. Pomozecie?

Odnośnik do komentarza
Gość nie nie nie

absolutnie nie mow jej, bo mocno ja to zrani. Nawet moze popelni samobojstwo. Poprostu mozesz pogadac z jej chlopakiem ze jest chamem, ale o niczym ma nie wiedziec przyjaciolka. Jesli facet jest nie fair powiedz mu, ale swojej kolezance nie rozdrapuj rany. mozesz powiedziec temu chlopakowi ze nie powiesz przyjaciolce, bo nie chcesz jej ranic, ale ze jest on chamem i ze Twoja przyjaciolka znalazla sobie juz lepszego chlopaka czy cos w tym stylu, zeby zalowal ze ja stracil ;p

Odnośnik do komentarza

Kłamstwo z reguły ma krótkie nogi, dlatego podejrzewam, że Twoja przyjaciółka i tak wkrótce sama się dowie, że jej były chłopak ma już nową dziewczynę. Nie musi jednak tej informacji otrzymać od Ciebie. Prawda wyjdzie na jaw prędzej czy później i tylko potwierdzi fakt, że ów chłopak nie zasługiwał na Twoją przyjaciółkę. Bądź przy niej, wspieraj ją, ale oszczędź jej informacji o tym, co dzieje się aktualnie w życiu jej eks partnera. Niech przyjaciółka skupi się na sobie i odbuduje wiarę w siebie. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...