Skocz do zawartości
Forum

Jak oszukać test na narkotyki?


Gość robert17

Rekomendowane odpowiedzi

Może to nie na ten dział, ale zależy mi na jak najszybszej odpowiedzi: w jaki sposób mogę skutecznie oszukać test na narkotyki?
Matka chce mi go zrobić, bo cos podejrzewa, a prawda jest, że ostatnio mam częsty kontakt z amfetaminą, mdma, bardzo rzadko LSD. Nie chce, żeby to wyszło na jaw, bo wtedy będę miał przechlapane.
Co robić? W jaki sposób mogę domowymi sposobami pozbyć się narkotyków z organizmu?

PS. Proszę o odpowiedź na pytanie, nie życzę sobie ew pouczeń

Odnośnik do komentarza

Se chyba jaja robisz. To tak jakbyś na forum strażaków zapytał jak podpalić dom, żeby spłonął doszczętnie. Już tak masz zryty baniak przez prochy że pytasz o takie idiotyzmy ?
To zapytaj genialnych kumpli którzy wciągnęli cię w to gówno, zobaczymy jak ci pomogą teraz. Będziesz miał szczęście jak ktoś o tym poście policji nie powiadomi, ten post to piękny dowód przeciwko tobie.

Odnośnik do komentarza

Daruj sobie. Ludzie się i o gorsze rzeczy pytają, i nikt ich za to nie gnoi ani nikt im nic o zrytych beretach nie pisze.
Nie jestem ćpunem, i nie mogę sobie pozwolic, żeby matka ze mie jakiegoś narkomana robiła, bo bede miał przeje.... .
Zadałem konkretne pytanie. Czekałem na konkretne odpowiedzi. Coś w międzyczasie doczytałem, że pomaga spożycie dużych ilości wit c, żeby zakwasić mocz, ale nie wiem, czy to wystarczy, i czy to faktycznie pomaga.
Níe chce, żeby w tym cholernym teście wyszło, że biore.

Odnośnik do komentarza

Więc oczekujesz, że ktoś poda Ci jakiś cud-sposób na pozbycie się tego? Jest tu pewna kobieta która pyta się o skuteczny sposób na samobója. Mamy dla niej naruszyć zasady forum aby tylko ją ,,uszczęśliwić ". A my co? Donos na policję i sprawa w sądzie gdzie w najlepszym wypadku zawieszenie? No sorry, nie, dziękuję... Chociaż przytoczę Ci pewien wiersz (trochę przerobiony): pamiętaj więc kolego, nie chcesz kary, nie rób tego :P.

Odnośnik do komentarza

Ja mam dla Ciebie idealne rozwiązanie :) szybko i skutecznie, a zarazem jak prosto... pozbędziesz się narkotyków!
Wystarczy wziąć te, które masz wyrzucić i więcej nie przyjmować, a przy okazji skorzystać z pomocy psychologa i/lub terapii dla osób uzależnionych.
Pozdrawiam i życzę powodzenia w realizowaniu mojego pomysłu :)

Odnośnik do komentarza

~robert17
Daruj sobie. Ludzie się i o gorsze rzeczy pytają, i nikt ich za to nie gnoi ani nikt im nic o zrytych beretach nie pisze.
Nie jestem ćpunem, i nie mogę sobie pozwolic, żeby matka ze mie jakiegoś narkomana robiła, bo bede miał przeje.... .
Zadałem konkretne pytanie. Czekałem na konkretne odpowiedzi.

Nie, nie daruję sobie, ktoś musi tobą potrząsnąć i bardzo dobrze że chcą ci zrobić ten test.

A ty oczekujesz od ludzi, że będą wspierać rozwój narkomanii i pomogą ci stoczyć się na otchłań marginesu społecznego tak ?
To pytanie nie tylko nie na ten dział ale i nie na to forum. Na tak idiotyczne pytanie to ci napisałem gdzie możesz szukać odpowiedzi.
A i tak jej tam nie znajdziesz, bo narkomani zdychają w samotności i nędzy, a do tego chcesz się doprowadzić udając że wszystko ok i chcąc oszukać test żeby dalej spokojnie sobie ćpać.
Następnym etapem jest, gdy już się w pełni uzależnisz, że zaczniesz okradać ludzi żeby mieć na prochy.
Nikt normalny ci w tym nie pomoże.

Odnośnik do komentarza

Ludzie, nie rozumiecie, że ja nie jestem narkomanem, a matka pewnie ze mnie takiego zrobi, jak w teście wyjdzie, że biore.
Aha, nie każdy, kto troche poeksperymentuje z prochami, od razu zostaje ćpunem i zdycha
pod mostem. Można brać z głowa - tak, wiem, pewnie każdy tak mówi.

Odnośnik do komentarza

JESZCZE nie jesteś. Ale będziesz. Idziesz w tę stronę.
Najpierw raz z ciekawości.
Potem bo jest fajnie.
Potem bo już trzeba
Potem bo inaczej już się nie da.
A potem kogoś okradnę bo z domu wszystko już sprzedałem.
A potem zabiję kogoś na ulicy żeby mieć na działkę.
A potem zdechnę z HIVem pod mostem.

Niestety, po twoich tekstach i conajmniej infantylnym pytaniu w bardzo niestosownym miejscu co brzmi jak drwina mam podstawy sądzić że narkotyki już mają wpływ na twój umysł. Skoro matka chce ci zrobić test na prochy, to znaczy że już zauważyła w twoim postępowaniu/zachowaniu coś niepokojącego. I chwała jej za czujność. Teraz nie, ale kiedyś jej za to podziękujesz.

WYCOFAJ SIĘ PÓKI MOŻESZ.
DAJ SOBIE POMÓC.
WYKAŻ CHĘĆ ODRZUCENIA NAŁOGU.
OKAŻ SKRUCHĘ.

To nie będziesz miał przechlapane.

Odnośnik do komentarza

Joł. Jak widzisz wypowiedziały się same społeczniaki wierzące w stereotypy, więc chyba trafiłeś na złe forum. Zapytaj na hyperreal, ale obawiam się, że nie ma sposobu na oszukanie testu. Ewentualnie możesz podmienić test, czy coś w tym stylu kombinować.

antydrug - widać, że z psychologią to ty za dużo nie miałeś do czynienia chłopaku. Już widzę jak ktoś traktuje na poważnie post w takim tonie :D Poza tym to jego sprawa czy chce ćpać - może faktycznie robi to okazyjnie, a może ma problem, to takimi wpisami nie pomożesz, tylko możesz jeszcze bardziej go zbuntować.

Odnośnik do komentarza

"ostatnio mam częsty kontakt z amfetaminą, mdma, bardzo rzadko LSD" - to nie jest jednorazowe spotkanie z dragami. Sam piszesz, że masz częsty kontakt, czyli często po coś sięgasz. To czy bierzesz może być Twoją sprawą, ale tylko do czasu.

Odnośnik do komentarza

~robert17

Można brać z głowa - tak, wiem, pewnie każdy tak mówi.

Niby wszystko wiesz...,tu masz rację każdy początkujący narkoman tak myśli,a jednak jest w błędzie,tylko mu się tak wydaje...,inni może się uzależniają ,ja nie...,nic bardziej mylnego.
Tak jak alkoholik wmawia sobie i innym,że nie jest alkoholikiem,tak narkoman ,że nie jest narkomanem.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Tak, tak.. Tylko że ja naprawdę nie jestem narkomanem.
Serio uważasz, że KAŻDY kto pije/bierze zostanie alkoholikiem/narkomanem? Jeżeli tak, to w takim razie prawie każdy Polak to alkoholik..
Zresztą, nie przyszedłem się tutaj tłumaczyć, po co biorę, dlaczego, i w jakich ilosciach. Zadałem proste pytanie, ale poza chyba jedną normalna odpowiedzią, na tym forum są sami moralizatorzy, którzy się biorą za pouczanie innych i za ustawienie innym ludziom życia.
No tak, zapomniałem, wy pewnie nigdy nic złego nie robicie i zawsze jestescie idealni.

Kupiłem i biorę duże ilosci rutinoscorbinu, i mam nadzieję, że to skutecznie zakwasi mocz, i w badaniu nic nie wyjdzie. O podmianie testu nie ma mowy, no chyba że udałoby mi się zmieszać mocz z wodą. Jak wit c nie pomoże, to tak, będę miał nieciekawie

Odnośnik do komentarza

~PanStach
antydrug - widać, że z psychologią to ty za dużo nie miałeś do czynienia chłopaku. Już widzę jak ktoś traktuje na poważnie post w takim tonie :D Poza tym to jego sprawa czy chce ćpać - może faktycznie robi to okazyjnie, a może ma problem, to takimi wpisami nie pomożesz, tylko możesz jeszcze bardziej go zbuntować.

Pisałem jako człowiek nie psycholog nie trzeba mieć doktoratu z psychologii żeby znać następstwa ćpania i ostrzegać przed nimi debilnego nastolatka. Mnie to kompletnie je**e czy on to potraktuje poważnie, jego organizm i jego problem, nie mój, nie ja robie sobie szambo z ciała tylko on. :-D

Odnośnik do komentarza

skupiając się na Twoim pytaniu "w jaki sposób mogę skutecznie oszukać test na narkotyki?" a nie na morałach mogę Ci tylko powiedzieć, że nie ma takiego sposobu. Każdy rodzaj narkotyku jaki brałeś jest przez pewien czas jeszcze wykrywalny w Twoim organizmie. Nie przyspieszysz pozbycia się tego żadnymi ćwiczeniami, zdrowszą dietą itd. Po prostu potrzeba czasu aż organizm się z tego wszystkiego oczyści.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...