Skocz do zawartości
Forum

Jak oceniacie taką osobę?


Gość Danuta718

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Patrząc z zewnątrz chciałabym się dowiedzieć jak byście ocenili kobietę, która mając dziecko nigdy się nim nie zajmowała. Jak np. Dziecko wyjechało na całe wakacje poza dom a matka przez ten okres ani razu do niego nie zadzwoniła ani nawet nie wysłała sms-a. Słowem, olała dziecko całkowicie. Czy waszym zdaniem taka kobieta nie ma uczyć macierzyńskich? Jak to oceniacie? Bardzo proszę o odpowiedzi, to dla mnie bardzo ważne.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Trudno zaakceptować taką sytuację zwłaszcza że jest to jednak członek rodziny :(. Niestety bardziej przykry jest fakt patrzeć jak taka osoba traktuje własne dziecko a ono cierpi wiedząc że matka wcale się nim nie interesuje ;(. Zadając takie pytanie jeszcze się łudziłam że może jakieś życiowe okoliczności mogłyby mieć na to wpływ. Od dzieciństwa była osobą powiedzmy słabo tolerowaną. Miałam jeszcze niedawno złudzenia że to może przez wylew przebyty wiele lat temu przyczynił się, jednak pewna osoba uświadomiła mi że i przed nim postępowała podobnie... Dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość nie dziwi nic

Żeby zostać nauczycielką, księgową, fryzjerką, sprzedawczynią - kobieta musi skończyć odpowiednie szkoły lub kursy i poświadczać umiejętności.
Żeby zostać matką nie robi żadnych kursów, wystarczy, że sobie pokopuluje i zajdzie w ciążę. Co dalej, nikogo z zewnątrz nie obchodzi, tak naprawdę. W końcu dziecko to nie pieniądze, czy usługa, więc po co przeszkalać matkę?
Efekty takiego podejścia są, jakie są.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...