Skocz do zawartości
Forum

Czy taka relacja /z kuzynem/ miałaby sens?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! :)
Czy spotykanie się z dalekim kuzynem miałoby sens?
Ogólnie sytuacja wygląda tak: z moich obliczeń wynika, że mieliśmy wspólną prababkę. Pradziadka już nie, bo prababcia miała dwóch mężów. Z tego co poczytałam, to wg prawa polskiego i kościelnego, jest to jak najbardziej normalna relacja, więc o to mi nie chodzi.
Chodzi mi bardziej o sytuację gdy nie znaliśmy się wcześniej i poznaliśmy się na weselu. Wyczuwało się chemię ale nic konkretnego nie padło [ani propozycja spotkania, ani jakiś większy flirt], bo nie wiadomo jak to rozegrać, bo... rodzina...
Facet podoba mi się, jest kilka lat ode mnie starszy ale mam obawy jakby to wyglądało w oczach rodziny, czy to w ogóle by miało sens...
Jeżeli coś jest niejasne to pytajcie.

Odnośnik do komentarza
Gość jaknajdalejodtakich

"Czy spotykanie się z dalekim kuzynem miałoby sens?"

Powiem wprost - dramatyczny zaścianek bije z tego pytania.
Czy spotykanie się z kimkolwiek ma sens?
Wygląda na to, ze dla Ciebie "spotykanie się" to od razu narzeczeństwo i plany matrymonialne. Podejście po prostu prostackie.

Odnośnik do komentarza
Gość ty masz zajoba

Lena V.
ale jeśli planujecie dzieci

Czy ty w ogóle czytałaś temat? Ona myli pojęcia i uważa, że "spotykać się" to od razu planować ślub, co jest okropnie wiochowatym podejściem (najlepiej, jak facet okaże się gejem, to ją nauczy trochę porządku). Ale o dzieciach nie było mowy, bo jak je planować, skoro ona ma dylematy, czy zaciągać kuzyna przed ołtarz i te dylematy są tylko jej, on nic nie wie o jej zakusach na niego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...