Skocz do zawartości
Forum

Sprzeczka w pracy i zemsta na portalu społecznościowym


Gość h...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje pilnej pomocy bo sama nie wiem czy dłużej tak wytrzymie... Mam 18lat i mam UUL stwierdzone na piśmie noi obniżone wymogi w szkole. Chodze do zawodowki na sprzedawce(wczesniej chidzilam do technikum,ale nie przeszlam przez zachowanie).W sklepie w ktorym mam praktyke doszlo do sprzeczki pomiedzy pracownuca a mna a ja chcac sie na niej zemscic oszkalowalam ja i caly sklep na facebook.Szefostwo to przeczytalo i mi pogrozilo,ze mnie wyrzuca i strace kolejny rok.Co mam robic?

Odnośnik do komentarza

Witam!

Doszło do konfliktu między Tobą a pracodawcą, a Ty zemściłaś się, oczerniając w Internecie osoby, jak i miejsce swojej pracy. Nie dziw się zatem, że Twoje szefostwo chce wyciągnąć konsekwencje i grozi Ci utratą pracy. Możesz walczyć o swoje prawa, możesz bronić swojego zdania, ale w sposób asertywny i kulturalny. Sposób, w jaki się zachowałaś, jest nieprofesjonalny i niedojrzały. Zastanów się, jak możesz naprawić swój błąd. Może nie wszystko stracone? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Nie mam pojęcia co to jest to UUL jednak na pewno to nie tłumaczy Twojego zachowania. Odpowiednie zachowanie dotyczy każdego... W tej chwili widzę tylko jedno rozwiązanie. Idź do szefostwa, przeproś ich obiecując poprawę następnie na tym portalu co ich oczerniłaś również przeproś i czekaj na decyzję co dalej. No i w końcu dorośnij a wówczas nie będziesz musiała ponosić konsekwencji własnych czynów...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...