Skocz do zawartości
Forum

Nuraid II przy udarze niedokrwiennym czy warto.?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 3 miesiące temu teść miał udar niedokrwienny. Fizycznie bez zmian, natomiast gorzej z psychika. Konkretnie z pamięcią. Nie pamięta co robił 5 min temu. Wydaje mu się ze ktoś był. .lub wymyśla historie nie mające miejsca. Dostaje leki od psychiatry bez efektów. Ostatnio znajoma wspomniała o Nuraid..lek drogi a mało opinie pozytywnych..z emerytury ciężko wydolić. Na niektórych forach piszą ze po udarze krwotocznym się go używa inni ze przy niedokrwiennym. Co Państwo na to i czy jest sens? Pilne

Odnośnik do komentarza
Gość moniczka88

Ja także potwierdzam działanie preparatu (pomógł mojemu przyjacielowi). Jest prawie rok po udarze i ma się świetnie. Nie znające go osoby, praktycznie nie orientują się, że przeszedł udar. W tak świetnej jest formie

Odnośnik do komentarza
Gość mane4cgg

Warto. Preparat działa bardzo dobrze. Cena może trochę odstrasza ale dla samych efektów warto. Dziadek po 3 miesiącach terapii zupełnie inny gość! Więcej siły, energii... Generalnie jest zadowolony.

Odnośnik do komentarza

~Szaniec
Nuraid II mogę również jak najbardziej polecić. Preparat działa jak należy. Widać poprawę w funkcjonowaniu pacjenta oraz o wiele lepsze samopoczucie. Warto spróbować z tym suplementem.

a jak działa ten neuroaid? w jakiej formie sie go podaje?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...