Skocz do zawartości
Forum

Nie mogę sobie wybaczyć, te myśli mnie zabiją


Gość linkaaaaaaaaaaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość linkaaaaaaaaaaaaaa

Rzuciłam palenie 5 lat temu, po 5 latach wróciłam. Przez 11 miesięcy z tego co wyliczyłam przepaliłam ok 1 000 zł.
Strasznie mnie to flustruje, nie mogę przestać o tym myśleć. Doprowadza mnie do obłędu moja głupota i taka wielka strata pieniędzy. Uczę się, rodzice mi pomagają, płacą mi za studia, paliwo, na inne rzeczy nie wydaje, jestem oszczędna, nie piję, nie chodzę po kinach, dyskotekach itp. Jak ja mam sobie poradzić z tą złością na siebie, że wróciłam do palenia i że tyle aż przeszło mi z dymem, aż 1 000 zł :(
Sądzę już nigdy nie rzucę tego cholerstwa. Jestem stłamszona wewnętrznie z nerów na siebie, na to głupie palenie i stratę tych pieniędzy.

Głupio zabrzmi, wiem: CO MI RADZICIE :(

Odnośnik do komentarza
Gość margolcia_63

Przejć na e-fajki, można stopniowo ograniczać zawartość nikotyny w liqidzie, aż do zupełnego braku. To o wiele tańsze i skuteczne w rzucaniu nałogu.
A to, że ci się nie udało, no cóż nie tobie pierwszej i nie ostatniej.

Odnośnik do komentarza
Gość scrappy_coco

mam to samo, ostatnio takie nerwy mam w sobie, że znów mi się chce palić, codziennie o tym myśle, a nie palę już ponad 2 lata;/ może przez to, że w pracy palą przy mnie fajki wodne. nie moge palić, bo mam takie problemy zdrowotne, że by mnie to rozłożyło, ale non stop mnie ssie na fajkę;/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...