Skocz do zawartości
Forum

Kondycja współczesnej młodej kobietki


Gość Natalia.onono

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Natalia.onono

Witajcie,
Chciałam sie was spytac co sądzicie o nastolatce ktora nie ma instagrama, snapchata , ktora nie jest fejmem a co za tym idzie nie chodzi na imprezy? Czy oznacza to ze przegralam zycie w oczach rówieśników?

Odnośnik do komentarza
Gość Koleś 23

Jak dla mnie nie jest to jakieś strasznie dziwne .
Moge powiedziec że kiedyś widziałem kawałek rozmów w toku i tak brak fejsa dla rowieśnikow młodej dziewczyny(11 lat chyba )
to był wstyd .
A ile masz lat i co to fejm , bo nawet nie wiem
Tak wogule to ja tez nie mam instagrama

Odnośnik do komentarza

Jak będziesz miała głupich kolegów, to może i tak.
Najważniejsze jednak, byś ty była z siebie zadowolona, ze swojego sposobu życia, z tego, że jesteś nietuzinkowa, że jesteś indywidualistką.
Mnie się to podoba.
Wyróżniasz się z tłumu ludzi, wyciętych jednym szablonem.

Odnośnik do komentarza

Natalia.onono, ja też nie mam Instagrama czy snapchata ;) I całkiem fajnie się miewam. Prawdopodobnie jestem starsza od Ciebie, trochę inne pokolenie. Dla młodszych ludzi świat wirtualny jest również ważny, o ile czasami nie ważniejszy niż ten realny. Pamiętaj jednak, że bywanie na portalach społecznościowych i korzystanie z różnego rodzaju gadgetów nie czyni człowieka wartościowszym. Doceń swoją indywidualność, to, jaka jesteś! Znajomi, którzy oceniają Cię przez pryzmat tego, czy masz Instagrama, czy nie, chyba nie są zbyt ciekawi i interesujący. Doceń swój potencjał, rozwijaj swoje pasje, nie siedź tylko przed komputerem, ale aktywnie spędzaj wolny czas. To może przysporzyć Ci więcej znajomych niż najlepszy gadget ;) Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...