Skocz do zawartości
Forum

Kontrola przez chłopaka. Co zrobić?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość P.Pangolin

Najprościej to wyłączyć telefon ale to niewiele pomoże i skończy się pewnie awanturą. Jest taka rada psychologów, jak nic mądrzejszego nie mogą wymyślić : porozmawiać.
W mojej ocenie chłopak jest po prostu chorobliwie zazdrosny i chce wiedzieć o wszystkim, co robisz i to na bieżąco. Nie ma innego wyjścia i musisz spróbować mu uświadomić, że tak na dłuższą metę nie da się żyć.

Odnośnik do komentarza

Ciągła kontrola, sprawdzanie, telefonowanie co pół godziny najprawdopodobniej świadczą o chorobliwej zazdrości chłopaka i braku zaufania do Ciebie. Jak napisał P.Pangolin - najlepiej ze sobą spokojnie porozmawiać. Jeśli to nie pomoże, warto rozważyć skorzystanie z terapii. Nieuzasadniona zazdrość potrafi rozbić nawet najlepszy związek. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość zanetkap

Wiesz co mam podobne tylko,że mój nie wydzwania co pół godziny... ale za to jest zazdrosny o to,że wyjdę do sklepu, ale już machnęłam ręką i sie nie przejmuję, skoro ja wiem,że nic zlego nie robię, może spróbuj z nim pogadać... a jak nie da to nic to się nie przejmuj bo nie ma czym jezeli wiesz ze tez nic złego nie robisz.

Odnośnik do komentarza
Gość powiem brutalnie

Dziś zazdrość, jutro nienawiść. Niestety, ale takie związki tak kończą, często nawet mimo terapii. Przede wszystkim to facet ma problem. Jest chory. A Ty nie musisz w tym brać udziału. Nie ma zaufania i już go nie nabierze, bo to nie lezy w jego naturze. I nie chrzańcie mi, ze to z miłości. W tym nie ma miłości, jeśli kontroluje. Zaciętość, zaborczość, chory egoizm - ale nie miłość. Miłość nie ma takich przejawów.

Mam coś takiego za sobą i teraz jak widzę jakiekolwiek przejawy niezdrowej zazdrości, mówię wprost, ze to ma się natychmiast skończyć i nie powtarzać, bo bezwarunkowo zrywam kontakt. I jeśli się nie kończy, to głośno odchodzę. To jest koszmar, w jaki nie wolno dać się wmanewrowywać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...